FANFARE DE PEELKLANK Repetitie fanfare A.s. maandag 28 febr. repeteren we van 19.30 tot 20.30u met de jeugdleden aan de carnavalsmuziek. Aansluitend gaan we verder met de reguliere repetitie voor de fanfare. Let dus op de gewijzigde aanvangstijd Carnavalsuniformen Wij hebben ook dit jaar weer carnavalsuniformen gehuurd. Deze pakken worden gebruikt tijdens de optocht in Venray en in Ysselsteyn. Deze carnavalsuniformen worden op de repetitie van volgende week uitgereikt. Overzicht optredens: 4 maart 6 maart 7 maart 24 maart 20 mei 17 juni 18 juni 1 oktober 28 oktober Serenade receptie prins Robert Optocht Venray Optocht Ysselsteyn Serenade afscheid W.Bens Rabobank (18.15u) Peeltoernooi drumband Oud ijzer actie Afsluiting defile wandelvierdaagse Venray Beoordelingsconcert fanfare in Heythuysen Concours fanfare in Heerlen 15.45u Jeugdorkest Op vrijdag 25 febr. is er geen repetitie, omdat Diana verhinderd is. Repetitie voor de optocht! Alle jeugdleden van het jeugdorkest mogen meedoen met de fanfare aan de carnavalsoptocht. Op maandag 28 febr. hebben we daarom een extra repetitie samen met de fanfare. Dit vindt plaats in de Smelehof te Ysselsteyn. De repetitie duurt van 19.30-20.30u en dan zullen de liedjes geoefend worden die we tijdens de optocht gaan spelen. We verwachten iedereen op deze repetitie, anders even afmelden bij Joan (541285) of Lea (541532). De data van het weekend is ook bekend. Dit is 26 en 27 augustus! Schrijf dit alvast op de kalander! Basisschool 'St. -Oda- Ouderraad Poen Huis Raavland-Oo zaterdag 26 februari a.s. vindt er van 10.00 uur tot 14.00 uur het Open Huis plaats van het Junior College van het Raayland Venray. Het adres is: Min. Ch. Ruysstraat 1Venray Alle leerlingen van groep 8 met hun ouders zijn van harte uitgenodigd. Andere belangstellenden zijn natuurlijk ook uitgenodigd. Open daa St-Willibrord Gymnasium Deurne - Op zondag 27 februari a.s. is er open dag op het St.-Willibror Gymnasium in Deurne van 13.00 uur tot 16.00 uur. Ook hiervoor zijn alle leerlingen van groep 8 met hun ouders van harte uitgenodigd. Ouderavond communie - Dinsdag 29 februari a.s. vindt er, als reeds eerder aangegeven, de communie ouderavond plaats, in de uitnodiging stond dat deze in de 'Meelzolder* van zaal Roelanzia plaatsvond. Hoewel de avond wel bij Roelanzia plaatsvindt, is hij in 'Houtwerf. Carnaval - Vrijdagmiddag 3 maart a.s. vieren we met z*n allen Carnaval in de "Smelehof*. Hier volgen enkele aandachtspunten: De ochtendschooltijd eindigt voor alle groepen om 11.45 uur. Deze dag is er geen gelegenheid tot overblijven. De kinderen mogen tussen 13.30 en 13.45 uur bij het gemeenschapshuis zijn. Fietsen a.u.b. plaatsen tegen het gemeenschapshuis. Om ongeveer 14.11 uur zal Prins Robert I met zijn gevolg ons met een bezoek vereren. Tussen ongeveer 15.30 uur en 15.45 uur zal deze middag afgelopen zijn. De kinderen kunnen dan bij het gemeenschapshuis worden afgehaald. Uiteraard worden deze middag ook alle kleuters verwacht. Alle kinderen uit Ysselsteyn die elders speciaal onderwijs volgen zijn deze middag ook van harte welkom. Ouders, wilt u de kinderen a.u.b. geen geld, snoep, klappers (pistolen e.d. mag natuurlijk wel) en geen confetti meegeven. Vakantie - Na de carnavalsmiddag begint de vakantie en deze duurt een hele week. Maandag 13 maart a.s. begint de school weer. We wensen iedereen een te gekke carnaval!'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 4