7
S.V YSSELSTEYN
Korfbal
Mededelingen
KLEEDLOKALEN POETSEN 21 FEBRUARI:
Suzan van Asten, Cindy Mansvelders, Judith Slangen,
Hanneke van Asten, Anita van Soest.
Senioren
ZAALWACHT ZATERDAG 26 FEBRUARI SENIOREN 2:
UITSLAG ZONDAG 13 FEBRUARI:
DIS - Senioren
4-4
PROGRAMMA ZONDAG 20 FEBRUARI:
Senioren I - Minerva 13.00 uur, vertrek 11.30 uur.
RIJDEN: Evelien Arts, Susan van Asten, Marianne Potten naar de Wetteling in Venray.
Senioren 2 - Oostrum 11.50 uur, vertrek 10.45 uur.
RIJDEN: Monique Geurts, Jill Stevens, Marjanne Gommers naar de Wetteling in venray.
RIJDEN ZONDAG 27 FEBRUARI:
Senioren 1Femke van Rosmeulen, Kim Kusters, Carla Claessens.
Senioren 2; Lily Verstappen, Anke Gommers, Judith Slangen.
UITSLAG WOENSDAG 9 FEBRUARI:
Oranje-Wit - Midweek 2
3-0
PROGRAMMA WQENSDAG 23FEBRUARI;
Merselo - Midweek 2 20.30 uur, vertrek 19.45 uur.
RIJDEN: Anita van Soest, Ilse Smeets, Nicole Claessens naar de Kruisweide.
Midweek 2; Claudia Pouwels, Rozan Pouwels, Cindy Loenen.
Jeugd
UITSLAGEN ZATERDAG 12 FEBRUARI:
Lottum 3 - Junioren 1 2-6
Aspiranten 1 - SVSH 1-12
Pupillen - Swift 1-8
Welpen 2 - Castenray 0-3
Welpen 2 - Oranje-Wit 0-9
Welpen 5 - Oostrum 2-2
Welpen 5 - DES 3 1-4
PROGRAMMA ZATERDAG 19 FEBRUARI:
Oostrum - Aspiranten 1 12.40 uur, vertrek 12.00 uur.
RIJDEN: Anneke Cox, Inge v/d Pas, Ellen Berkers naar de WEERT in Venray.
Aspiranten 2 - DOS (A) 09.30 uur, vertrek 08.45 uur, Scheids. Rita.
ZAALWACHT!!!!!
RIJDEN: Kim van Osch, Linda Oomen, Erline Pouwels naar de WETTELING in Venray.
Welpen 1 - DIS 2 13.00 uur, vertrek 12.30 uur.
Welpen 1 - DIS 1 14.00 uur.
RIJDEN: Lindsey Koonings, Lisa Verlijsdonk naar de Gymzaal in Oostrum.
DIS 1 - Welpen 3 13.20 uur, vertrek 12.50 uur.
DIS 2 - Welpen 3 13.40 uur.
RIJDEN: Lian van Vegchel, Rozan Versteegen naar de Gymzaal in Oostrum.
Merselo - Welpen 4 14.50 uur, vertrek 14.15 uur.
DES 2 - Welpen 4 15.10 uur.
RIJDEN: Aukje van Hees, Rozan Romme naar de Gymzaal in Oostrum.
RIJDEN ZATERDAG ZATERDAG 26 FEBRUARI:
Junioren Marlies Verheijen, Loes Gommers, Nancy Pouwels.
Aspiranten 1; Lian Brouwer,'Inge Claessens, Simone Maessen.
Aspiranten 2; Cindy Peters, Carolien v/d Zanden, Ellen Smits.
Pupillen Fieke Koopmans, Paula van Vegchel, Stefanie Romme.
Welpen 2; Chantal Tilleman, Vera Claessens.
Welpen 5; Laura Spee, Kelly Marcelles.