S.V YSSELSTEYN
Voetbal
Senioren
Mededelingen
KANTINE POETSEN 21 FEBRUARI:
Henny Gooren, Helmie Dobbe.
KANTINE POESTEN 28 FEBRUARI:
Anny Classens, Jose Bosgoed.
UITSLAGEN ZONDAG 13 FEBRUARI:
Ysselsteyn 1
Montagnards 2
Ysselsteyn 3
Ysselsteyn 4
Irene 9
HRC 4
Heijen
Ysselsteyn
Resia
Leunen
Ysselsteyn
Ysselsteyn
1
2
2
4
5
6
PROGRAMMA ZONDAG 20 FEBRUARI:
Resia
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Venray
Castenray
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Venray
Vitesse
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Dis
1
4
5
4
5
3
2-3
0-2
0-0
1-1
afgelast
14.30 uur, A. Theeuwen.
14.00 uur, A. Es-sayedi.
11.00 uur.
11.00 uur, vertrek 10.00 uur.
12.00 uur, vertrek 11.00 uur.
10.30 uur.
[EI IGDLEIDERSVERGADERING:
Alle jeugdleiders worden vanavond (17 februari) om 20.30 uur verwacht in de kantine.
AANVANG TRAININGEN F-TEAMS:
Op dinsdag 22 februari beginnen de F-teams met hun buiten-trainingen;
F1 en F2;
F3.F4 en F5;
18.30 - 19.30 uur.
18.00 - 19.00 uur.
UITSLAGEN ZATERDAG 12 FEBRUARI:
Ysselsteyn BI - Stormvogels BI
RKSV FCV Cl - Ysselsteyn Cl
9-2
0-1
PROGRAMMA ZATERDAG 19 FEBRUARI; (vriendschappelijkO
Ysselsteyn Dl - Oostrum Dl 10.00 uur.
Oostrum D2 - Ysselsteyn D2 09.30 uur, vertrek 08.45 uur.
Ysselsteyn E2 - Kronenberg El 10.00 uur.
Kronenberg E2 - Ysselsteyn E3 10.00 uur, vertrek 09.15 uur.
Indien het programma van de E-teams wordt afgelast, is er zaalsport.
RIJDEN ZATERDAG 19 FEBRUARI:
Ysselsteyn E3; Classens (Karei), Rongen, Vergeldt.
ZAAI.SPORT ZATERDAG 19 FEBRUARI: (LET OP; ANDERE TIJDEN!!!!!)
----- 15.00 - 16.00 uur; E2
09.00 - 10.00 uur; F4
10.00 - 11.00 uur; F2
11.00 - 12.00 uur; F1
12.00 - 13.00 uur; F3
13.00 - 14.00 uur; F5
14.00 - 15.00 uur; El
16.00 - 17.00 uur; E3
17.00 - 18.00 uur; Veteranen.
Voor de F-teams wordt er KONING VOETBAL (speilencircuit) georganiseerd.
RIJDEN ZATERDAG 26 FEBRUARI:
BI;
Ysselsteyn
Dl;
Ysselsteyn
El;
Ysselsteyn
E3;
Ysselsteyn
F3;
Y sselsteyn
F4;
Veteranen j
Van de Pas, Pouwels, Sanders, De Weert.
Claessens, Litjens, Roos, Van de Ven.
Derks, Claessens (Rob), Van Dijck.
Classens (Patrick), Van Dijk, Vergeldt.
Bouwman, Van Duuren, Gooren.
Bouten, In 't Hulst, Spreeuwenberg (Teun).
4-1
Odiliapeel - Ysselsteyn
Onderlinge wedstrijd a.s. zaterdag 19 februari aanvang 16.00 uur spelers allemaal.
t r i 1