S.V YSSELSTEYN
Voetbal
Mededelingen
KANTINE POETSEN 14 FEBRUARI:
Mirjam in 't Hulst, Ivon Claessens.
KANTINE POETSEN 21 FEBRUARI:
Henny Gooren, Helmie Dobbe.
Senioren
THEM A-A VOND SCHEIDSRECHTERS VERENIGING HORST-VENRAY:
Op woensdag 16 februari vindt in de kantine een thema-avond plaats met als doel een voedings
bodem te leggen voor meer begrip voor de scheidsrechter.
Hierbij worden videobanden vertoond waarover gediscussieerd wordt welke beslissing de scheids
rechter moet of kan nemen.
Wij nodigen alle leden in het bijzonder aanvoeders, leiders, wedstrijdleiders en scheidsrechters
hier voor uit.
DE AANVANG IS OM 20.00 UUR.
PROGRAMMA ZONDAG 13 FEBRUARI:
Ysselsteyn 1 - Heijen 1
Montagnards 2
Ysselsteyn 3
Ysselsteyn 4
Irene 9
HRC 4
Jeugd
Ysselsteyn
Resia
Leunen
Ysselsteyn
Ysselsteyn
2
2
4
5
6
14.30 uur, Joep Bus.
Pupil v/d Week; Boy Geerets.
11.00 uur, vertrek 09.45 uur, J. Smits.
11.00 uur.
10.30 uur.
11.30 uur, vertrek 10.15 uur.
10.30 uur, vertrek 09.30 uur.
JEUGDLEIDERSVERGAPERING OP DONDERDAG 17 FEBRUARI:
De volgende jeugdleidersvergadering is op 17 februari (niet op 10 februari!!).
Aanvang 20.30 uur. Aansluitend vergadert de jeugdcommissie.
CARNAVALSDISCO
CARNAVALSDISCO
CARNAVALSDISCO
Op zondag 13 februari as. organiseren de jeugdafdelingen van S.V. Ysselsteyn
i.s.m. JERA '70 een knallende carnavalsdisco. Deze carnavalsdisco is bedoeld
voor korfbalsters die nog op de basisschool zitten en voor E en F voetballers.
De carnavalsdisco wordt gehouden in de JERA, is uiteraard verkleedt en begint
om 14.00 uur en duurt tot 16.00 uur.
DE JEUGDPRINS MET ZIJN GEVOLG KOMEN EN JIJ TOCH OOK
UITSLAGEN ZATERDAG 5 FEBRAURI:
SV Venrav B2 - Ysselsteyn BI
Ysselsteyn" Cl - TOP'27 Cl
PROGRAMMA ZATERDAG 12 FEBRUARI:
Ysselsteyn BI - Stormvogels BI
RKSV FCV Cl - Ysselsteyn Cl
Leunen Dl - Ysselsteyn Dl
Kronenberg D2 - Ysselsteyn D2
6-2
1-0
14.30 uur, nr. 93585.
13.30 uur, vertrek 12.15 uur.
11.00 uur, vertrek 10.15 uur.
11.00 uur, vertrek 10.15 uur.
RIJDEN ZATERDAG 12 FEBRUARI:
Ysselsteyn Cl; Jeurissen, Koopmans, Oomen, De Weert.
Ysselsteyn D2; wordt telefonisch geregeld.
ZAALSPORT ZATERDAG 12 FEBRUARI:
09.00 - 10.00 uur; F4 12.00 - 13.00 uur; El
10.00 - 11.00 uur; F2 13.00 - 14.00 uur; F1
11.00 - 12.00 uur; E3 14.00 - 15.00 uur; F3
RIJDEN ZATERDAG 19 FEBRUARI:
Ysselsteyn BI; Brouwer, Pouwels, Sanders, De Weert
Ysselsteyn Dl; Claessens, Litjens, Philipsen, Roos.
Ysselsteyn E3; Classens (Karei), Rongen, Vergeldt.
Veteranen
15.00 - 16.00 uur; E2
16.00 - 17.00 uur; F5
17.00 - 18.00 uur; Veteranen.
WEDSTRIJD ZATERDAG 12 FEBRUARI:
Odiliapeel - Ysselsteyn
16.00 uur, vertrek 15.00 uur, spelers allemaal.
WEDSTRIJD ZATERDAG 4 MAART:
SVV - Y sselsteyn