S.V YSSELSTEYN
Korfbal
S.V YSSELSTEYN
Voetbal
ATTENTIE;
Vanaf dinsdag 18 januari trainen de Junioren van
20.30- 21.30 uur in de gymzaal in Ysselsteyn.
UITSLAGEN ZATERDAG 8 JANUARI;
Junioren - De Merels
Aspiranten 1 - Oostrum
Pupillen - Merselo
PROGRAMMA ZATERDAG 15 JANUARI;
3-5
0-4
11-0
Grubben
RIJDEN;
De Korf
RIJDEN;
Welpen
Welpen
Welpen
Welpen
Oranje-Wit
Welpen
Welpen
Oranje-wit
RIJDEN;
Junioren 12.05 uur, vertrek 11.00 uur.
Nancy Pouwels, Wendy Poels, Judith Bouwman naar 't Haeren in Grubbenvorst.
- Aspiranten 1 12.25 uur, vertrek 11.45 uur HESJES!
Marloes Claessens, Ellen Berkers, Lian Brouwer naar Fr. Hoebenshal in Deume.
1 -
2 -
1 -
2 -
5 -
4 -
2 -
Welpen
Welpen
Welpen
Welpen
Welpen
Welpen 3 13.00 uur, vertrek 12.30 uur.
DES 1 13.20 uur, vertrek 12.45 uur.
DES 1 13.40 uur.
Welpen 2 14.00 uur.
Welpen 4 14.30 uur, vertrek 14.00 uur.
Castenray 2 14.50 uur, vertrek 14.15 uur.
C astenray 2 1510 uur.
Welpen 5 15.30 uur.
Lisa Claessens, Linda Verlijsdonk naar de gymzaal in Oostrum.
Sharon Wismans, Vera Claessens naar de gymzaal in Oostrum..
Anke Rongen, Lian van Vegchel naar de gymzaal in Oostrum.
Rozan Romme. Loes Tcunissen naar de gymzaal in Oostrum.
Laura Spee, Kelly Marcellis naar de gymzaal in Oostrum
RIJDEN ZATERDAG 22 JANUARI;
Aspiranten 2; Ellen Smits, Cindy Peters, Carolien v/d Zanden.
Pupillen Janneke Litjens, Stefanie Romme, Marloes Wilmsen.
Senioren
PROGRAMMA ZONDAG 16 JANUARI;
Ysselsteyn 2 - Volkel
Mededelingen
KANTINE POETSEN 17 JANUARI;
Rian Spee. Tiny Poels.
KANTINE POETSEN 24 JANUARI;
Mia Rongen, Marian Bartray.
12.00 uur (vriendschappelijk).
VOLGENDE JEUGDLEIDERSVERGADERING;
Zoals tijdens de laatste vergadering afgesproken vindt de eerstvolgende jeugdleidersvergadering plaats in
februari.
7.AALSPORT ZATERDAG 15 JANUARI;
09.00 uur - 10.00 uur F4 12.00 uur - 13.00 uur; El
10-00 uur - 11.00 uur; F2 13.00 uur - 14.00 uur; F1
11.00 uur - 12.00 uur; E3 14.00 uur - 15.00 uur; F3
15.00 uur - 16.00 uur; E2
16.00 uur - 17.00 uur; F5
17.00 uur - 18.00 uur; veteranen.
J -