1
Mededelingen
Senioren
TTTTSLAOKN ZONDAG 21 NOVEMBER;
SSS'18 1
Ysselsteyn 2
Ysselsteyn 3
DIS 2
Meerlo 3
Ysselsteyn 6
Ysselsteyn
Wanssum
HRC'27
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Castenray
PROGRAMMA ZONDAG 5
Leunen 1
Ysselsteyn 2
Ysselsteyn 3
Hegelsom 3
Wanssum 3
Ysselsteyn 6
Jeugd
DECEMBER
Ysselsteyn
- Meerlo
- Venray
- Ysselsteyn
- Ysselsteyn
- IVO
1 1-3
2 6-0
2 1-2
4 1-1
5 2-2
3 3-3
1 14.30 uur,
2 14.00 uur,
9 11.00 uur,
4 11.00 uur,
5 11.00 uur,
9 10.30 uur,
H. Heutjens.
E. Driessen.
B. Pouwels.
vertrek 10.00 uur
vertrek 10.00 uur
M. Wijnands.
Sint
om
S TNTERKIiAASMIDDAG 1999; Voor alle E en F spelers wordt dit jaar S
Nicolaas gehouden op woensdagmiddag 1 december en wel in de HOUTWERF
13.30 uur, de kinderen kunnen om 16.30 uur opgehaald worden.
7.AAT-SPORT VOOR E EN F TEAMS_t
M i v zaterdag 4 december wordt er voor de E en F-teams zaalsport
qèorqaniseerd in de gymzaal bij de basisschool. Meer informatie over o.a.
de tijden volgt in het YNB van volgende week.
UITSLAGEN ZATERDAG 20 NOVEMBER;
Montagnards
Ysselsteyn
Spel. Irene
Melderslo
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Swolg.Boys
Tiglieja
BWC
Ysselsteyn
PROGRAMMA ZATERDAG 27 NOVEMBER;
Ysselsteyn BI - America
BI -
Ysselsteyn
Cl -
Oostrum
D2 -
Ysselsteyn
D2 -
Ysselsteyn
El -
SwolgBoys
E2 -
BW' 2 7
E3 -
Vitesse08
Fl -
Ysselsteyn
F 3 -
Ysselsteyn
F2
Ysselsteyn
F 4 -
SV Venray
BI
C2
Dl
D2
El
El
E4
F1
F2
F3
F13
BI
AFGELAST
0-1
3-0
1-2
5-0
3-3
3-4
0-4
1-6
1-4
3-0
14.30 uur
Ysselsteyn Cl
Meterik Dl
RESIA D2
Ysselsteyn El
Ysselsteyn E2
Ysselsteyn E3
Oostrum Fl
HBSV F3
Montagnards F4
Ysselsteyn F4
VRIJ
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Montagnards
Oostrum
Heijen
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
DE
SV Meerlo
Dl
D2
El
E2
E2
Fl
F2
F3
10.30 uur,
11.00 uur,
00 uur,
3 0 uur,
12
09
vertrek 09.30 uur.
vertrek 10.00 uur.
nr. 67444.
nr. 67709.
nr. 67839.
11.30 uur, vertrek 10.45 uur.
09.30 uur, vertrek 08.30 uur.
11.00 uur, vertrek 10.00 uur,
F3 KAN KAMPIOEN WORDEN, SUCCES!
F2 11.15 uur, nr. 71613.
10.00 uur,
RIJDEN ZATERDAG 27 NOVMEBER;
Dl; Geerets, GommersLitjens, Sanders.
D2Classens (Frank), Holthuijsen, De Wit.
Fl; Alders, Crienen, Koonings.
F2Claessens, Hendrix, Swinkels (Johan)
F3Bouwman, Classens (StefDobbe
RT.TDEN ZATERDAG 4 DECEMBER;
Ysselsteyn El; Claessens (Rob), Van Di]ck, Wilmsen.
Veteranen
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
ZA'
VTTTGLAG WEDSTRIJD ZATERDAG 20 NOVEMBER;
Merselo - Ysselsteyn
WRn.qTR T.TP ZATERDAG 27 NOVEMBER
Wittenhorst - Ysselsteyn
WEDSTRIJD ZATERDAG 4 DECEMBER:
Ysselsteyn - Hegelsom.
2-2
AFGELAST