MILLENNIUMVIERING YSSELSTEYN n Nu de decembermaand nadert en sinterklaas bijna gearriveerd is vormt ook de millenniumviering een steeds belangrijker onderdeel van de gesprekken van alle dag. Uit de gesprekken die wij opvangen blijkt dat nog niet iedereen juist geïnformeerd is rondom de festiviteiten. Bij deze zullen we alles nog even op een rijtje zetten en zijn er tevens een aantal nieuwigheden te melden, zoals de start van de voorverkoop. OUDEJAARSAVOND 31-12-1999 Op oudejaarsavond zal er een gigantische millenniumviering gehouden worden bij discotheek Pilot. Op deze avond zullen diverse Ysselsteynse Dee-Jays de avond voorzien van gezellige muziek. Tevens zullen U op deze avond diverse hapjes worden verstrekt en wordt een champagne buffet aangeboden. Voor slechts ƒ60(voorverkoop) kunt U van half elf 's avonds tot vier uur 's morgens aanwezig zijn op deze Mega-party. Bij de entreeprijs is alles inbegrepen. Van gratis drank (bier, wijn en fris), een unieke millenniumpul tot het eerder genoemde champagnebuffet. Deze unieke viering van het aanbreken van het jaar 2000 mag U gewoonweg niet missen. De voorverkoop van de kaarten start dit weekend. Vanaf zaterdagavond kunt U bij de volgende zaken terecht voor een kaart: Herberg de Peel, Roelanzia, Jera '70, de Smelehof en natuurlijk bij Pilot. Heeft U geen kaart dan betaalt U aan de dagkassa 70,=. Om teleurstelling te voorkomen is het natuurlijk zinvol om snel Uw kaarten te gaan halen. Overigens is het ook een leuk surprise-idee. NIEUWJAARSDAG 1-1-2000 De viering op nieuwjaarsdag zal vooral in het teken staan van de viering voor jong en oud. Vanaf de traditionele nieuwjaarsmis bent U uitgenodigd om het nieuwe jaar aan te vieren en iedereen een gelukkig 2000 te wensen. De organisatie is nog druk bezig met het afstemmen van het juiste programma maar toch kunnen we nu al vast een paar zaken noemen. Voor de kinderen zal er naast een ballonnenwedstrijd ook een kleurwedstrijd georganiseerd worden. Tevens komt er een springkussen en worden de mogelijkheden bekeken om een clown te laten komen. Ook zal de organisatie zich hard maken om de kinderen een "eigen stek" te gunnen waar zij, onder begeleiding aan de eerder genoemde activiteiten kunnen deelnemen. Daarnaast kunt U zich opgeven om mee te doen aan een open podium. Heeft U persoonlijk een voordracht of een act of wilt U zich als vereniging of vriendenclub op een aparte manier presenteren dan bieden wij daar de mogelijkheid toe. U kunt hiervoor contact opnemen met Henk Stevens of Luc Janssen. Zij zullen dan met u bekijken of de act in het programma ingepast kan worden. Laat U zelf en de rest van Ysselsteyn eens verrassen en doe mee met dit open podium. Later in de avond zal het neusje van de zalm van Jera's Top 100 Aller Tijden gedraaid worden. Voor de viering op 1 januari behoeft U geen kaarten te kopen. MEER WETEN Wij zullen U zeker op de hoogte houden van de ontwikkelingen rondom de millenniumviering. Mocht U nog vragen hebben met betrekking tot de viering dan kunt u contact opnemen met Willy Janssen, Dopheide 8, 5813 CS Ysselsteyn, 0478-542021, E-mail: vsselsievn.2000@Dlanet.ni De millenniumviering is overigens een initiatief van de dorpsraad in samenwerking met Herberg de Peel, Roelanzia, Pilot, de Smelehof en Jera '70. DE MILLENIUMVIERING: DIE MOET JE MEEGEMAAKT HEBBEN P.D.V. Ysselsteyn \7V\P"D'V' Op vrijdag 12 nov. a.s. is er een handkeuring van postduiven in onze zuster ver. Over loon. Er kan in 7 klasse ingezet worden zowel show-duiven als vlieg-duiven. Inzetten is in cafe Beukema bij het Oorlogs museum van 20.00-22.OOu. Op zaterdag 13 nov. open om 20.OOu. Wij hopen dat er van onze ver. ook duiven aanwezig zullen zijn. Volgende week nader bericht over de zichtkeuring in America en de feestavond van onze CC.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 6