Ysselsieyns Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 38, nr. 2, 12 november 1999 Van Lovinckplein 8: Opvallend in de lezing van deze zondag is dat de Heer (God) zijn gehele bezit verdeelt. Hij houdt niets meer achter voor het geval zijn dienaren alles op zouden maken of zouden verspelen Alles wat God heeft en is, legt Hij in de handen van de mensen, opdat zij - overeenkomstig hun eigen bekwaamheden - zijn werk voort zullen zetten Zozeer vertrouwt Hij op mensen dat Hij dat risico aandurft. Heel zijn vermogen deelt God uit - heel zijn geestkracht: de gaven van hoop, geloof en liefde, de gaven van het rijk Gods. Het vermogen van mensen om zich in te leven in een ander, om zich in te zetten voor vrede, voor gerechtigheid en voor geluk. En als de rijke man naar het buitenland verdwenen is - lees: als God uit het zicht verdwijnt en hoe vaak gebeurt dat niet? - moeten de dienaren met de gaven van de Heer werken. Zo moeten wij in ons handelen God present stellen in onze wereld. Hij kan dat niet meer, want al zijn mogelijkheden liggen in onze hand! Intenties van 13 t/m 19 november 1999: za 13 nov 19.00 u (Volkszang) jrd. Geertje Janssen, Piet Janssen en Anna Janssen-Smeets; Jeu Claessens (zus en schoonzus). zo 14 nov 10.00 u (Jongerenkoor) jrd. Simon Lemmens en Catharina Verstraaten; Luke Aarts. ma 15 nov géén H. Mis. wo 17 nov 19.00 u jrd. Martinus Hubers en echtg. en dochter; Harrie Michels en Nella Lamers; Harry Koonings; jrd. Adrianus Jespers; Ria Koonings-Zanders; Truus Spreeuwenberg- Philipsen vr 19 nov 19.00 u Wilhelmus Bollen en echtg.; Johan Vogels en overl. fam., Louis Arts; Jeu Claessens (kameraden). Misdienaars: za 19.00 u Gijs en Paul; zo 10.00 u Anneke en Bram, Daan en Dirk; wo 19.00 u Maartje en Ilaisa, vr 19.00 u Rob en Niels. Trouwen: Frank Weijs en Elisabeth Lemmens Ziekenhuis: Tot nu toe gaf men in het zieknhuis aan de receptie de namen van de mensen van Ysselsteyn en konden we van de parochie op bezoek komen. Dit mag niet meer. Als u bij opname opgeeft dat u bezoek vanuit de parochie wilt ontvangen, duurt het doorgeven van dit bericht veel te lang. Daarom: Als u opgenomen wordt in het ziekenhuis, laat het ons via familie of buren even weten! tik?, hli Afwezig: Van maandagmorgen tot woensdagmiddag zal ik afwezig zijn i.v.m. een vergadering in onze congregatie. Er is dus maandagavond ook geen H. Mis. «w a

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1