Redaktie: Dorpsraad Jrg 37, nr. 45,10 september 1999 Van Lovinckplein 8: Bij Mt 18, 21-35: Jezus was ccn realist. Hij ging van de gedachte uit dat zonder vergeving alle menselijke verkeer gedoemd is vast te lopen. De radicaliteit waarmee Hij onze omgang met elkaar aan de kaak stelt, geeft ons stof tot nadenken. Soms roept het zelfs protest op. Waarom moet ik nu weer de eerste stap zetten? En nog moeilijker wordt het wanneer je beledigingen hebt moeten incasseren, op je ziel getrapt bent. Te gek voor woorden is het dat in die gevallen juist ik mild en vergevend moet zijn. Een begrijpelijke reactie, maar die leidt niet tot een oplossing in geschillen. Elkaar steeds maar blijven ontlopen om tot een echt vergevend gesprek te komen, blijft aan je knagen. En een menselijk circus draaiende houden met opmerkingen als: "overal gebeurt wel eens wat"; "foutje; we zitten er allemaal wel eens naastzit ons ook niet lekker. Op die manier bouwen we met z' n allen ccn mooie facade op terwijl de stukken blijven liggen. Intenties van 11 t/m 17 september 1999: za 11 sep 19.00 u (Volkszang) jrd. Peter Joh. Philipsen en Anna Maria Cremers;jrd Hubertus Maessen en echtg. Josepha Swinkels; ouders Custers-Claassen, jrd. overl. ouders van Soest- Swinkels en kinderen; Jeu Claessens (bew. Dillingstraat). 10.00 u jrd. Joh Hub. Geurts en echtg,; overl. fam. Mulders-Maessen; Rien Gommers (stamtafel); Simone Arts (v.w.verjaardag); jrd. Tjeu In 't Hulst en Wim. 19.00 u Harrie Michels en Nella Lamers, jrd. Jep Arts en overl fam., overl. fam. Hendriks Bus; Jeu van de Ven en ouders van de Ven-Winnen en kinderen. 19.00 u Antoon van Empel (v.w.verjaardag). 13.30 u 25-jarig huwelijksjubileum fam. J. Peeters-van Dijck Misdienaars: za 19.00 u Paul en Daan; zo 10.00 u Marian en Sandra, Bram en Dirk; ma 19.00 u Linda en Rinske; wo 19.00 u Maartje en Rian. (vrijdag: eigen misdienaars) zo 12 sep ma 13 sep 15 sep vr 17 sep Gaan trouwen: Israël- avond: op 17 september in Ulicoten: Hans Verheijen en Maria Smits op 1 oktober in Ysselsteyn: René Arts en Mariëlle Mevissen Omdat er nogal wat belangstelling blijkt te bestaan om het komende jaar vanuit Ysselsteyn een reis te maken naar Israël, zal er een informatie-avond zijn en wel op 22 september in het gemeenschapshuis om 8 uur. Afwezigheid: Omdat ik zelf van 5 t/m 17 oktober afwezig zal zijn i.v.m. het begeleiden van en reis naar Israël, wil ik iedereen vragen om de intenties tot 24 oktober al vóór 26 september op te geven. WO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1