SENIOREN Baanonderhoud zaterdag 28 augustus van 8.30 tot 9.30 uur: Theo jenneskens, Jeu Jennisken en Piet Arts (baancommissielid). Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent. 40+ Toernooi In de week vam 25 t/m 29 augustus wordt het 40+ Toernooi gespeeld voor dames en heren. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen zal dat dit jaar i.v.m. leeftijd en speelsterkte M I gebeuren in 2 klassen. De inschrijving is intussen gesloten. De poule-indeling en TSdBISIByn wedstrijdschema's hangen vanaf maandagavond bij de baan. Ga zelf even kijken wanneer je moet spelen. Dit voorkomt teleurstellingen. Thuisbliiverstoemooi Afgelopen zondag is het thuisblijverstoernooi gespeeld. Zoals vong jaar al is gebleken, bestaat er bij de leden, die niet met vakantie gaan of reeds terug zijn, behoefte aan een toernooi tijdens de stille periode. De 27 deelnemers hebben zich dan ook goed vermaakt. De poulewinnaars: llltll Poule A: Gonny van Dijck Poule B: Math Heetkamp Poule C: Peter Claessens Poule D: Jan Jaspers Poule E: Karin van den Boogaard Poule F: Jolanda Smits Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd. Praasterink Verzekeringen Venrav Open 1999 Komend weekend wordt het Venray Open gespeeld. Voor de derde maal in successie gaan de zeven tennisverenigingen van de gemeente Venray de strijd aan om het Venray's Kampioenschap. Er wordt espeeld in poule-vorm volgens het Daviscup systeem. Dit betekent, dat elke onderlinge wedstrijd bestaat uit een Herenenkel, een Damesenkel, een Herendubbel, een Damesdubbel en een Mixdubbel. Er wordt gespeeld in 3 categorieën: Open Klasse, stertde C1/C2, spelen hun poule-wedstrijden op het tennispark van Rodhe (Landweert) de D1-klasse speelt in Ysselsteyn en de D2/E-klasse speelt in Leunen. Op zondag woiden op de banen van TCV de finalewedstrijden gespeeld en de wedstrijden om de 3e t/m de 6e plaats. Tevens wordt daar dan 's middags van 13.00 -15.00 uur een tennisclinic georganiseerd door de tennisleraren die doorgaans les geven bij de Venrayse verenigingen. De wedstrijden op vrijdag beginnen om 18.00 uur' en die op zaterdag en zondag op 09.00 uur. Vorig jaar wisten onze leden in Venray 2 tweede prijzen te bemachtigen en tevens de sportiviteitsbeker in de wacht te slepen. Dit jaar zullen ze proberen deze prestatie te verbeteren. De steun van het aanwezige publiek is daarbij van groot belang. Daarom een oproep aan supporters en toeschouwers: kom uw favorieten aanmoedigen en geniet daarbij van de tennissport onder het genot van een drankje en een hapje. U bent van harte welkom op de diverse parken gedurende deze dagen. Alle deelnemers veel succes! Clubkampioenschappen Er schijnt enige onduidelijkheid te zijn omtrent het spelen van de clubkampioenschappen in 2 sterktes. Zowel in de enkel-als in de dubbelwedstrijden zal er dit jaar worden gespeeld in 2 sterktes t.w. sterke en minder sterke spelers/speelsters. De indeling gebeurt door de Technische Commissie op basis van o.a. speelsterkte uitslag clubkampioenschappen vorig jaar, plaats in de pyramide-competitie en ervanng. Dit betekent dus dat je alleen maar tegen gelijkwaardige tegenstanders zult spelen in je poule-wedstrijden. Dm leden die om deze reden zich nog niet hebben opgegeven, in de gelegenheid te stellen dit alsnog te doen, is de inschrijftermijn verlengd tot en met maandag 23 augustus. Wacht dus niet langer en geef je op! Tennis Is ontzettend leuk om naar te kijken en dan vooral buiten, vanaf het terras. Tijdens een warme zomeravond is dat genieten. In de nazomer is het echter vaak een beetje kil, waardoor we bijvoorbeeld tijdens de clubkampioenschappen provisorisch met gasflessen en - kappen proberen dit te veraangenamen. Door zelfwerkzaamheid van onze leden, m.n. Wilbert van Dijck, hebben we vanaf nu de beschikking over een professionele terrasverwarming, waardoor het ook bij deze lagere temperaturen aangenaam verpozen is op het terras en dus genieten. JUNIOREN De maandagavomTcompetitie start weer op maandag 30 augustus. Aan of afmelden kan bij José (541428) t/m 22 augustus. DAMES GYMCLUB HALF 7 HALF 9 We hebben de vakantie er weer opzitten en beginnen dinsdag 24 augustus weer met de gymlessen. We hopen op een goede opkomst. gymnaste

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 5