•ar Zondagsdienst Vrijdag 20 augustus heeft dkt van Loon avond- en nachtdienst tel. 588800 huisartsen Zaterdag en zondag 21 en 22 aug. heeft dkt Coenen weekenddienst tel.588800 K.B.0. K Ouderenkoor: Bood..n Zondag 22 aug. verzorgen wij de H.Mis van lO.OOu, boekjes zijn aanwezig. Oud.™ Maandag 23 aug. is de vakantie voorbij, en de repetities beginnen weer zoals altijd om lO.OOu. Denk aan de contributie. Woensdag 25 aug. gaan wij met ons koor 'n halve dag vakantie houden bij de Watervogel in Maashees. Vertrek om 13.30u aan de kerk. Halve Dag tocht: Naar aanleiding van een vraag op onze jaarvergadering willen wij op 8 sept. a.s. een middag tocht organiseren in onze eigen regio, met bezoek aan enkele leuke plaatsen en afsluitend met een etentje. Deze tocht is bedoelt voor diegenen die met de dagreis in juni niet mee konden, omdat ze wat minder goed ter been zijn of anderzins, we willen dit doen met auto s. Op het programma en de kosten komen we in Y.N.B. van 2 sept. terug. Reserveer deze middag alvast. Opgave kan tot 5 sept. bij H.Fleurkens tel. 541203. L.V.B. Kienen; Dinsdag 24 augustus is er weer kienen in Zaal Roelanzia, aanvang 19.30u. Mevr. De Wit-Maas zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Fietstocht; De jaarlijkse fietstocht is dit jaar op dinsdag 31 augustus. Waar de tocht naar toe gaat is nog niet bekend maar zal volgende week in Y.N.B. komen. Opgave hiervoor kan tot 27 augustus bij Gerry Vergeldt, tel. 541770. Wittem; Dinsdag 7 september gaan we weer naar Wittem. We vertrekken om 8.15u richting Wittem waar om 10.30u een H.Mis gelezen zal worden. Na het diner bij rest. Oud Wittem rijden we naar Kerkrade naar het Industrion. Het Industrion is een nieuw en eigentijds museum waar 150 jaar leven, wonen en werken de revue passeren. Er wordt het verhaal verteld van mensen. Mensen op kantoor, in de fabriek of thuis. Veel zal herkenbaar zijn. Opgave voor dit reisje kan tot 30 aug. bij Annie van Soest,tel. 541697. De kosten zijn afhankelijk van het aantal deel nemers worden t.z.t. bekend gemaakt. GEMENGD KOOR "VIVACE" Donderdag 26 aug. beginnen we weer met de repetities. Om 20.00u in het repetitie lokaal. Zondag 29 aug. zingen we weer de Hoogmis. Zaterdag 4 sept. gaan we weer fietsen. Meer hierover op de eerste repetitie. ROMMELMARKT Het komende jaar organiseert "Vivace" weer een Rommelmarkt. Op zondag 30 april Hebt u spullen die u hiervoor beschikbaar wilt stellen neem dan even contact op mw. M.Swinkels tel. 541705 of mw. M.Marcellis tel. 541547. Bij voorbaat alvast hartelijk dank voor uw medewerking. BASISSCHOOL - OUDERRAAD Na een hopelijk voor iedereen fijne vakantie begint maandag 23 augustus de school weer. Hier volgen enkele praktische mededelingen: 1. Gymlessen: zie schoolgids. 2. De zwemlessen voor groep 4 en 5 starten op maandag 6 sept. a.s. 3. Bij het ter perse gaan van dit YNB was nog niet bekend, of deze week de wisselcollectie van de bibliotheek al opgehaald zou kunnen worden. Zo ja, dan krijgen de kinderen dinsdag 24 augustus bibliotheekboeken mee naar huis. 4. De IVM-cursus begint dinsdag 31 augustus. Muntjesactie. Voor de zomervakantie hebben we de kinderen een schrijven meegegeven omtrent de muntjes actie van de NOVIB. De opbrengst van buitenlandse munten van vakantiegangers zal dit jaar door de NOVIB aan gewend worden voor toegang tot basisonderwijs en gezondheidszorg in Afrika, Azië en Latijns Amerika.. Wilt u de kinderen a.u.b. deze week indien u achter deze actie staat en in het bezit van buitenlandse munten dezen meegeven naar school. Ook anderen die geen schoolgaande kinderen hebben kunnen uiteraard deze munten bezorgen op school of meegeven aan kinderen uit de hun buurt. Bij voorbaat dank.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 2