Redaktie: Dorpsraad Jrg 37, nr. 39, 30 juli 1999 Van Lovinckplein 8: Het wonderlijke van het verhaal van de vijf broden en twee vissen is niet dat Jezus met dat beetje eten vele duizenden mensen kon voeden. Dat hoort tot de verteltrant van de schrijver, die wil aangeven dat mensen door Jezus zo gelaafd werden dat ze voedsel ten leven hadden. Nee, het echte wonder is dat mensen zo op elkaar betrokken werden, zo met elkaar verbonden werden, dat zij zorg en aandacht gingen delen met elkaar. En dat wonder kan zich van dag tot dag herhalen Net als in het breken van het brood ging Jezus ons in dat wonder voor. Hij sterkte mensen met woorden van ^oop en vertrouwen. Zo zeer werden ze door Hem gevoed, dat zij zelf naar Zijn voorbeeld gingen leven. Zo deelden de teerlingen de broden die Jezus brak uit aan de mensen. En om in navolging van Jezus te leven hoeven wij slechts het wonder van menselijke nabijheid te blijven verrichten aan elkaar. Jntenties van 31 juli t/m 6 aug za 31 juli 19.00 u zo ma wo vr 1 aug 2 aug 4 aug 6 aug 10.00 u 19.00 u 19.00 u 19.00 u Jozef Linders; jrd. Hannes van Well en echtg.; Jan Verstappen: jrd. Frans Werneke; Leo Spreeuwenberg, Grad Spreeuwenberg en ouders Lagarde-Veldhuizen. (Vivace) jrd. Gerardus Vergeldt en echtg. ouders Vollenberg-Aerts en Theo; Marinus van Dijck. jrd. Antoon Janssen. Wilhelmus Bollen en echtg. Rien Gommers (ouderen) Misdienaars: za 19.00 u Rinske en Rian; zo 10.00 u Dirk en Niels R.; ma 19.00 u Niels O. en Mark; wo 19.00 u Bram en Gijs; vr 19.00 u ïlaisa en Rinske. Gaan trouwen: Gerald Arts en Peggy Temmens Beste Parochianen, Natuurlijk lig ik niet in toog aan het strand. Die heeft de tekenaar mij aangetrokken, zodat u mij als pastor herkent. In het glas zit geen miswijn en in de tube geen heilige olie. Ik amuseer mij uitstekend onder de vakantie en wens u allen, zowel innerlijk als uiterlijk, een zonnige vakantie toe!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1