Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode Na tien jaar weer een wielerwedstrijd in Ysselsteyn Open kampioen schap NWB. Ysselsteyn: Zondag 18 juli wordt in Ysselsteyn het Open Kampioenschap van de NWB verreden. Aan de sMrt verschijnen de veteranen en de cyclosportieven. Verder organiseert het wielercomité in samenwerking iu A hoofdsponser Rabobank een dikke banden" wedstrijd voor de jeugd. - wedstrijden zullen om 1200 uur beginnen met de "dikke banden" wedstrijden voor de jeugd uit de regio. De Rabobank heeft als sponsor in de wielerwereld, deze wedstrijden voor de jeugd in haar programma zitten. Zij willen door dit soort wedstrijden de jeugd laten proeven aan de sport. Deze wedstrijden worden landelijk gesteund. Om 1200 uur zal Peter Winnen het startschot,voor misschien wel een toekomstige winnaar van Alp d Huez, lossen. Om 1400 uur starten de veteranen voor hun kampioenschap over 60 km. Bij deze catagorie rijdt oa Kesselnaar en oud Ysselsteyner Gerard Keijsers. J T De cyclosportieven zullen tegen vieren van start gaan. Zij worden weggeschoten door 1 heo Teumssen, Ysselsteyns wielrenner van het eerste uur. Hij zat tevens in de organisatie van de eerste m Ysselsteyn gehouden wedstrijden (Roda trainer Sjef Vergoosen was een van de eerste winnaars) Aan de start verschijnen de plaatselijke favorieten Bart Marcellis en Martin Teunissen. Bart heeft al vijf overwinningen op zijn naam staan en hij heeft de leiding in de "super prestige". Martin staat hierin op een uitstekende derde plaats. De wedstrijden worden gereden op een schitterend parkoers. Start en finnish is op de Middenpeelweg ter hoogte van het Lovinckplein. Het parkoers loopt dan om het Lovinckplein via de Kerkweg naar de Ringweg. Deze wordt dan linksaf, helemaal gevolgd totdat wederom de Putten cq Middenpeelweg bereikt word. Hier ligt dan een - achtige lange fïnnishstraat voor de sprinters. Het is maar de vraag of het tot een sprint komt, want dit parkoers is -ooral geschikt voor flyers onder de renners. .vond 1800 uur zullen de laatste winnaars door "rondemiss", de Nederlands kampioene showdansen Nancy Buisse, Rotdomdete^Sijden zullen er op het Lovinckplein allerlei aktiviteiten plaatsvinden. Er is oa een tentoon stelling van oude werktuigen en er is een terras met muziek ingericht. Ook is er een springkussen voor de jeugd. V begrijpt dat een groot gedeelte van het dorp binnen het parkoers valt. Wij verzoeken u dan ook om uw auto buiten het parkoers te plaatsen wanneer u deze moet gebruiken tussen 1200 en 1800 uur. Wanneer nodig zijn er binnen deze tijd maar twee plaatsen waar u het parkoers kunt oversteken met uw auto. Deze doorlaatposten zijn de kruising Timmermans- weg Ringweg en de kruising Peter Janssenweg en de Kerkweg. Wij willen ons verontschul digen voor eventuele overlast. Het wieier comité

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 7