Dorpsraat (^Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 12 juli 1999 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia" 1. Opening 2. Ver slag vergadering van 14 juni '99. 3. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 4.Mededelingen vanuit de commissies. 5.Voortgang Dorpspodium: Hebt U nog ideeën of opmerkingen aangaande planning activiteiten voor het werkcomité ter voorbereiding van Stichting Dorpspodium? 6.Evaluatie Kermis. 7. Visie Bestemmingsplan Buitengebied. 8. Verslag dorpsradenoverleg. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Dorpsraad Ysselsteyn Secr.J v/d Pas - Vrijdag 9 juli heeft dkt de Vocht avond- en nachtdienst tel. 581878 Qor,n Zaterdag en zondag 10 en 11 juli heeft dkt van Loon weekenddienst tel.588 0 TOERCLUB L.V.B. Kienen; Dinsdag 17 juli is er weer kienen in Zaal Roelanzia, aanvang 19.30u. Mevr.Arts-RÖgels zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Zondag 11 juli vertrek 9.00u bij Herberg de Peel Lei v.Dijck heeft een tocht uitgezet van 80 km. 0 K.B.0. Evenals vorige week willen wij nogmaals het volgende onder uw aandacht brengen. Op zaterdag 31 juli a.s. wordt in het kader van het jaar voor de ouderen in Oirlo een Jeu de Boules dag georganiseerd i.s.m. de Jongeren Sociëteit "Wat Jang". U kunt zich voor deze activiteit opgeven bij de heer Jan Joosten tel. 571916 te Oirlo. Opgave kan ook bij H.Fleurkens Lovinckplein 10b tel. 541203, dan kan vervoer geregeld worden. Er zijn geen kosten aan verbonden. Opgave graag voor 10 juli a.s. BASISSCHOOL - OUDERRAAD Schoolgids. Nadat de schoolgids reeds klaar was is er van overheidswege nog ectra formatie toegekend, waardoor er een kleine wijziging plaatsvindt in de personeelsbezetting. Zodoende moet op blz. 33 onder groep 4 "maandag (15 x) Dhr. Wim Verschuuren" gewijzigd worden in "maandag 15 x) Mw. Marie-José Koppens" Vakantie. Vrijdag 9 juli a.s. om 11.00 uur krijgen de kinderen zomervakantie, die duurt t/m vrijdag 20 augustus. Maandag 23 augustus begint de school weer. Mogen we alle leerlingen en hun ouders een zonnige en ontspan nende vakantie toewensen Vriendschapsbanden Ysselstevn-Bonbruck. Inmiddels zijn de gasten uit Bonbruck weer naar huis teruggekeerd. Ondanks de korte tijd dat ze in ons midden waren, heeft iedereen erg genoten van het verblijf in Ysselsteyn en ook van de kermis. Vele vriendschapsbanden zijn weer aangehaald. Uiteraard was dit niet mogelijk geweest zonder de fijne medewerking van een 20-tal gastgezinnen. Bedankt hiervoor. Een speciaal woord van dank is ook op zijn plaats voor slachterij Porkhof, Rabobank Zevenrode, Gemeente Venray en museum 'de Peelstreek' voor eenieders passende bijdrage aan deze ontvangst, ledereen nogmaals bedankt namens comité Bonbruck: Harrie Philipsen, Sieb Niessen, Wim Janssen, Piet Smets, Henk Deters en Eric Michels. Zondagsdienst huisartsen K .thonexe -r, A? Ysselsteyn-Bonbruck

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 2