Ysselsteyn Blad Redaktie: Dorpsraad Jig 37. nr. 36, 9 juli 1999 Van Lovinckplein 8: Vanuit een bootje sprak Jezus de menigten toe door middel van gelijkenissen over het volgende onderwerp: God belooft ons gouden bergen. Zijn woord zal vrucht dragen, Zijn rijk zal komen wij weten heel goed dat dat niet allemaal vanzelf gaat. Daarvoor zien we in de wereld om ons heen te veel mislukking, te veel geweld, haat en nijd. Daarvoor blijven teveel kansen onbenut. Moet een boer niet ook hard werken, het land vruchtbaar maken, voor hij op een rijke oogst mag hopen? Wie niets doet, brengt ook geen vrucht voort. En toch, Gods belofte staat, Wij mogen daarvan leven. Het heeft geen zin, het helpt niemand om al te lang stil te staan bij voorbije, verloren kansen. Spijt en schuldgevoel kunnen net zo verstikkend zijn als onverschilligheid. Elke dag zijn er nieuwe kansen voor ons om aan Gods rijk te helpen bouwen. En als het lukt, als wij zo n kans benutten, dan weegt het resultaat daarvan heel royaal op tegen alle keren dat het fout ging. Intenties van 10 t/m 16 juli 1999: za 10 juli 19,00 u zo 11 juli 10.00 u ma 12 juli 19.00 u 14 juli 19.00 u 16 juli 19.00 u Misdienaars: za 19.00 Bus; Harry Koonings; Gerardus van den Munckhof en Wilhelmus Bollen en echtg. overledenen. Wij ploegen en wij zaaien Wij zorgen voor het land maar groeien en gedijen Zijn in des Heren hand De zwoele winden raken De akkers zachtjes aan Zij zijn van God gekomen Van Hem komt groen en graan. Aan iedereen wensen we een fijne vakantie toe. Een mooie tijd om even alle zorgen opzij te zetten en te genieten van alles wat zon en natuur ons biedt! Van het Kerkbestuur: Aan al degenen die zich opgegeven hebben voor het kippenladen: Door omstandigheden, die niemand heeft voorzien, kan het kippenladen geen doorgang vinden. Wii hopen dat na de vakanties de situatie verbeterd is en dat wij dan nog op medewerking mogen rekenen. Het Kerkbestuur. in: I in WO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1