SENIOREN Baanonderhoud zaterdag 10 juli van 8.30 tot 9.30 uur: Harold Cuppen, Geert Deters en Piet A (baancommissielid). Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent. i Ml llilll I Clubkampioenschappen Jeugd en Mix pWBPWfW Afgelopen week zijn de clubkampioenschappen gespeeld, Jeugd en Mix Senioren. We |ijl|yiilmJiiH mogen terugkijken op een zeer geslaagd kampioenschap. De combinatie junioren en Ur>nnlr*+ni[n senioren voor de eerste keer is erg goed bevallen. 58! Jeugdleden en 20 senioren teams YSSeiSieyn namen deel aan het kampioenschap. Zowel bij de junioren als bij de senioren leverde dit een groot aantal spannende wedstrijden op. Menige senior heeft van dichtbij kunnen zien dat de junioren in de toekomst duidelijk mee gaan doen in de strijd om het kampioenschap. De finales op zondag trokken ondanks de zeskamp, veie toeschouwers naar de tennisbaan die konden genieten van zeer mooie wedstrijden. De uitslagen: Jeugd: meisjes basisschool: 1Steffie de Wit, winnaar van de wisselbeker geschonken door Cafetaria De Poest. 2. Marlon van Dijck 3. Lennie van Asten 4. Fieke Koopmans jongens basisschool: 1. Tom Koopmans, winnaar van de wisseibeker geschonken door Juwett Tweewielers. 2. Jeroen Gommers 3. Rik Litjens Frank Spreeuwenberg meisjes middelbare school: Katheiijn de Wit, winnaar van de wisselbeker geschonken door schoenhandel F. van Dierendonck. Marleen Vergeldt 3. Lindsey Pouwels 4. Renate Peeters jongens middelbare school: 1Luc Reintjes, winnaar van de wisselbeker geschonken door transportbedrijf Linders. 2. Willem Verheijen 3. Jhonny Peeters 4. Sander Peeters Mix: 1Jos Heesen en Daniella Altink, winnaar van de wisselbeker geschonken door Herberg De Peet. 2. Jan en Liesbeth Altink 3. Jan Droesen en Annie Jansen 4. Bart Poels en Kristel Gielens Alie prijswinnaars gefeliciteerd! clubkampioenschappen clubkampioenschappen enkel en dubbel worden dit jaar gespeeld van 6 t/m 19 september. Alle senioren ,rfden junioren (vanaf 16 jaar of bij de eerste 4 van de juniorclubkampioenschappen geëindigd) kunnen zich hiervoor inschrijven middels de speciale inschrijfkaarten in de kantine. Er wordt gespeeld in 2 sterktes, ^■«awel in de enkel als in de dubbel. De inschrijving sluit op zondag 15 augustus. JUNIOREN Clubkampioenschappen Zie het berichtjes hierboven. Ouders/kind toernooi: Dit toernooi speten we op zondag 11 juli. Je kunt je samen met 'n seniorlid opgeven, dit kan bv mama ot papa zijn. maar het mag ook helemaal iemand anders zijn. Ze hoeven geen lid te zijn van T.V.Y.. Het opgeven kan üm 4 juli bij José (541428) of Tilla (541403). Hierbij kun je een voorkeur voor de voor- of namiddag doorgeven. De indeling hangt vanaf 8 juli op het prikbord bij de kantine. Maandagavondcompetitie Donderdag 8 juli is de inhaalavond van 7 juni. Poule A, B en C spelen de wedstrijd van 12 juli van 16.00 -16.30 i.v.m. kindervakantiewerk. Poule L, M, N en O spelen aansluitend ook de wedstrijden van 12 juli i.v.m. de vakantie van een aantal leden. Kampweekend Er zijn ai een groot aantal aanmeldingen binnen voor het kampweekend van 4 en 5 september. Je kunt je nog aanmelden tot 4 juli. Het belooft een kei leuk weekend te worden op de schitterend gebouwde chalets bij het Duits Kerkhof. Overdag zuilen we jullie goed bezighouden en 's avonds hebben we o.a. een kampvuur. Dus wie hier zin in heeft meld je nog snel even aan. Dorpencompetitie Hieronder volgen de einduitslagen van de dorpencompetitie teams: Pouie B1 2e plaats Poule D1 4e plaats Poule CI 2e piaats Pou(e Q2 2e plaats

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 7