f anfare de peelklank K.B.O. Multi culturele kennismaking Oude», zaterdag 3 juli a.s. nodigt het Multi Cultureel Platform Venray, waarin alle allochtone groepen van Venray verenigd zijn, alle senioren van Venray uit voor een gezellige middag in de tuin van de Moskee aan de Eindstraat (naast het museum). Deze bijeenkomst vindt plaats in het kader van het jaar van de ouderen met als motto Naar een samenleving voor alle leeftijden". De bedoeling is dat men onder het genot van een drankje en een hapje over het leven van alle dag met elkaar van gedachten wisselt. Alle ouderen zijn van harte welkom. Jeu de boules dag Op zaterdag 31 juli a.s. wordt eveneens in het kader van het jaar van de ouderen in Oirlo een Jeu de boules dag georganiseerd i.s.m. de Jongeren Sociëteit "Wat Jang". U kunt zich voor deze activiteit opgeven bij de heer Jan Joosten tel. 571916 te OirloOpgave kan ook bij H.Fleurkens Lovinckplein 10b tel. 541203, dan kan vervoer geregeld worden. Er zijn geen kosten aan verbonden. Opgave graag voor 10 juli a.s. op genoemde adressen. Ouderenkoor Donderdag 8 juli om lO.OOu repetitie in de "Sraelehof". Zondag 11 juli viert Pastoor Jansen van de Vredepeel zijn 50~jarig Priesterfeest.Om 10.30u is de jubileum mis in Vredepeel. Na de mis brengt ons koor 'nserenade aan de jubilaris. Maandag 12 juli om lO.OOu repetitie. Zondag 18 juli vezorgen wij de mis van 10.30u in Elzenhorst te Horst. Kienen Woensdag 7 juli kienen in gemeenschapshuis Smelehof. Aanvang 13.30u. Peeltoernooi f elopen zondag 27 juni nam de fanfare deel aan het Peeltoernooi in Neerkant. O.i.v. dirigent Jo Laumen behaalde de fanfare in de afdeling uitmuntentheid het predikaat GOED! Repetitie De eerste repetitie voor de fanfare na de vakantie is op maandag 16 augustus. Denk ook aan de serenade aan Peggy Lemmens en Gerald Arts op vrijdag 13 augustus om 19.45u. Oud ijzer Wij willen iedereen bedanken die eraan heeft meegeholpen om de oud-ijzer-actie van afgelopen weekend zo goed te laten verlopen. Corveedienst Corveedienst voor de maanden juli/augustus: Theo Deters, Jean Deters, Henk Deters en Evita Philipsen. Venray Muzikaal Totaal A.s. vrijdag 2 juli treedt de fanfare op tijdens Venray Muzikaal Totaal. Ons optreden is van 19.45 tot 20.30u op het Schouwburgplein. Vertrek vanaf het gemeenschapshuis om 19.00u! Leden van de corveedienst (zie hierboven) graag om 18.45u aanwezig bij het gemeenschapshuis i .m. het laden van het slagwerk! Optredens na de vakantie Vrijdag 13 augustus: Serenade Peggy Lemmens en Gerald Arts 19.45u Z lag 26 september Optreden Kasteeltuinen Arcen 11.45u Zaterdag 2 okother Federatietoernooi fanfare Zaterdag 13 november Federatietoernooi drumband BASISSCHOOL - OUDERRAAD Afscheid Marijke van Gils. Donderdag 8 juli nemen we afscheid van Marijke van Gils. Zij is vele jaren betrokken geweest bij de voorbereiding van de le H. Communie en had bijzondere aandacht voor de zorgleerlingen. Op haar verzoek is er geen officiële receptie, maar we kunnen ons voorstellen dat er oud-leerlingen en ouders zijn die haar ten afscheid de hand willen drukken. Hiervoor is er gelegenheid op donderdag 8 juli van 16.00 tot 17.00 uur in het speellokaal van de basisschool. We hopen dat Marijke in de toekomst nog vele jaren in goede gezondheid met Wout zal kunnen genieten van tuinieren en andere hobby's. Rapport. Vrijdag 2 juli krijgen de leerlingen van groep 3 hun le cijferrapport mee naar huis en de leerlingen van groep 4 t/m 7 het 3e rapport van dit schooljaar. De rapporten worden - voorzien van handtekening - uiterlijk donderdag 8 juli weer op school terug verwacht Kermis. Maandag 5 en dinsdag 6 juli hebben de kinderen vrij i.v.m. de kermis. Vakantie. Vrijdag 9 juli a.s. om 11.00 uur krijgen de kinderen zomervakantie, die duurt t/m vrijdag 20 augustus. Maandag 23 augustus begint de school weer. Mogen we alle leerlingen en hun ouders een zonnige en ontspan nende vakantie toewensen •IHKLI *.SFLST£V|«/' I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 5