N leuws- Blad Redaktie: Dorpsraad Jrg 37, nr. 34, 25 juni 1999 <8> Van Mekka naar Medina Van voel lol kruin Van Lovinckplein 8: Wie zijn kruis niet opneemt en mij niet volgt, is mij niet waard. Wie zijn leven vindt, zal het verliezen, en wie zijn leven verliest omwille van mij zal het vinden Iedere week zetten miljoenen mensen hun kruisjes op het lottoformulier en hopen op het grote geluk. De kruisen, waarover we in het leven struikelen, duwen we het liefst van ons af Wie de koude nabijheid van het lijden voelt, probeert het te ontlopen. Edoch, bijna net zo onwaarschijnlijk als de hoofdprijs in de lotto is de zinloze poging het lijden uit de weg te gaan. Op een kwade dag haalt het iedereen in en stelt het de onvermijdelijke vraag: "Ben jij bereid mij te dragen?" Intenties van 26 juni t/m 2 juli 1999: za 26jun 14.30 u 19.00 u zo 27 jun 10.00 u ma wo vr 28 jun 30 jun 2 jul 19.00 u 19.00 u 14.00 u Huwelijk van Mark Wcijmans en Wilma Strijbos. (Enjoy Together) (Kinderwoorddienst) overl. Leden en donateurs v.d. Vriendenkring fantare "De Peelklank"; overl. fam. Hendriks-Bus; Harry Koonings; Piet Stiphout. (Ouderenkoor) jrd. Petrus van Well en overl. fam.; Jan Verstappen; uit dankbaarheid fam. P. v. Dierendonck-Hebben; Jep Hcndrix. Rien Gommers. uit dankbaarheid; Truus van Schijndel-Thijssen. Huwelijk van Bart Rongen en Kim van Zoest. lisdienaars: za 14.30 u Ilaisa en Rob; za 19.00 u Paul en Daan; zo 10.00 u Marian en Sandra, Anneke en Linda; ma 19.00 u Niels O en Mark; wo 19.00 u Gijs en Ronnie P.; vr 14.00 u Rian en Maartje. Kinderwoorddienst: Deze zaterdag gaan we weer met de jeugd onze eigen woorddienst houden. Jullie zijn weer allemaal welkom!! Gaan trouwen: Bart Rongen (Ysselsteyn) en Kim van Zoest (Grubbenvorst) Iedereen zal gezien hebben dat het kerkhof opnieuw is ingericht en dat er een mooi kruis is gekomen op de plek waar wij van onze dierbaren afscheid nemen. Via YNB wil ik de schenker en allen die meegewerkt hebben heel hartelijk danken! Op Kermiszondag na de Hoogmis zal dit kruis ingezegend worden. Welk va/i deze gezegdes komt uit de bijbel?: A- (jj^j Van de regen in de drup ^T) Van bordenwasser lot miljonair Oplossing in Deuteronomium 28,35

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1