tfiSf Rabobank Zevenrode Een Medewerker Financiële Administratie m/v Rabobank Zevenrode 0478-530300 zoekt voor haar team Control: De Rabobank Zevenrode is een middelgrote bank, die je aantreft in de Noord-Limburgse gemeenten Venray (buitengebied) en Meerlo-Wanssum. Het werkgebied van de bank is verspreid over een 11-tal dorpskernen, waarin de bank 7 kantoren gevestigd heeft. De Rabobank Zevenrode is te karakteriseren als een bank met een coöperatief hart in een dynamische en zakelijke omgeving. Betrokkenheid bij klanten is kenmerkend voor de Rabobank Zevenrode. In dit opzicht is indirect een belangrijke rol weggelegd voor het team Control, dat een onderdeel vormt van de afdeling Bedrijfsvoering. Zonder intern de zaken goed op orde te hebben, is het onmogelijk om naar buiten toe de klant optimaal te bedienen. In verband met de toename van de werkzaamheden binnen het team Control, zijn wij op zoek naar een medewerk(st)er financiële administratie. Je gaatje voornamelijk bezig houden met dagelijkse administratieve werkzaamheden. Hiertoe behoren o.a. het bijhouden van diverse administraties, het maken van aansluitingen, archiveringswerkzaamheden en diverse administratieve handelingen op het gebied van het betalingsverkeer. Voor wat betreft jouw opleiding denken wij aan een mbo-opleiding in een financieel- economische richting. Ervaring is niet vereist. Belangrijk is datje graag in een team werkt, zelfstandigheid hoog in het vaandel hebt staan en accuraat kunt werken. Goede communicatieve en sociale vaardigheden vinden wij een 'must'. Dat laatste geldt ook voor de wil om verder te studeren. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer Paul van den Berg, teamleider Control, telefoon 0478-530324. Stuur je sollicitatie met CV naar Rabobank Zevenrode, t.a.v. de algemeen directeur, de heer W.T.G. Bens, Postbus 5006, 5800 GA Venray. Van Gassel Bakkerij van Gassel Aanbiedingen: 21 juni t/m 26 juni APPELVLAAI van 13,45 voor 10 95 28 juni t/m 3 juli KERSENVLAAI van 13,45 voor 10,95 KERMIS YSSELSTEYN Aankomend weekeind ontvangt u onze kermisbestellijst. Ingevulde lijsten zien we graag ingeleverd t/m woensdag 30 juni uiterlijk 18.00u. Kermismaandag en dinsdag zijn wij geopend van 9.00 t/m 12.30u TOT ZIENS! Timmermannsweg 2 Tel. (0478) 54 14 74 Ysselsteyn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 10