Xsselséeyii Blad Redaktie: Dorpsraad Jrg 37, nr. 33, 18 juni 1999 t# jullie zeg in het dankex, zeg, dat ik het licht. Wat jullie in het öm gefluiótexd fvdjgen vexkendig dat van de daken. Van Lovinckplein 8: "Denk vandaag al aan morgen! Het wordt vast weer winter Versterk uw immuunsysteem met vitaminen en gezonde voeding, zodat de virussen geen kans krijgen." Maar hoe staat het met ons zelf? De virussen, die tot een verkoudheid van ons binnenste leiden, zijn veel gevaarlijker. Als de berusting ons in de greep heeft, als de angst voor het leven ons hindert om te leven, als wij van binnen vol bitterheid zijn, hebben wij onze ziel misschien ongezond gevoed. Tegen het virus 'jij bent toch niets waard' en tegen de ziektekiemen 'het heeft toch geen zin' moeten wij onze ziel beschermen. De ziel is altijd aan de winter en de kou overgeleverd, maar ook de ziel heeft een immuunsysteem dat wij kunnen sterken en activeren. Laat ik u een kuur voorschrijven van de heel bijzondere vitaminen "Jij bent in de ogen van de grote God oneindig waardevol en duur" Dagelijks innemen! Aanbevolen dosis: na het opstaan, voor het slapen gaan en altijd als het goed doet. Intenties van 19 t/m 25 juni 1999: za 19 jun 19.00 u (volkszang) Harrie Michels en Nella Lamers; Gerrit Flinsenberg; jrd. ouders v.Bracht- v.Soest. zo 20 jun 10.00 u (Vivace) Riek Claessens-Berkers; Melanie Vriens; Jozef Linders; Wiin Janssen; Piet Bus (vaderdag); Janus Jespers; Rien Gommers (vaderdag), ma 21 jun 19.00 u jrd. Sjaak Smeets. wo 23 jun 19.00 u Ties Peeters; Jep Arts en overl. fam. vr 25 jun 19.00 u voor de intenties van de parochie. Misdienaars: za 19.00 u Daan en Maartje; zo 10.00 u Dirk, Marian, Sandra, Niels R.; ma 19.00 u Ronny O. en Linda; wo 19.00 u Bram en Paul; vr 19.00 u Rinske en Ilaisa. Gaan trouwen: Mark Weijmans (Overloon) en Wilma Strijbos (Ysselsteyn) Wordt gedoopt: Kelly van de Weyer, Puttenweg 18. De Collecte in de Week voor de Nederlandse Missionaris (Pinksteren) heeft in onze parochie de mooie som opgebracht van 797,40. Namens de missionarissen hiervoor heel hartelijk dank!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1