Tennis Vereniging f. SENIOREN Baanonderhoud zaterdag 12 (urn van 8 30 tot 9 30 uur: Peter Beerkens, Wim Bouten en Marcel Hellegers (baancommissielid). ^___TT_1 Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent Open Dorpen Toernooi In de week van 14 t/m 20 juni wordt het Open Dorpen Toernooi gespeeld. De poule-indeling en wedstrijdschema's hangen vanaf komende dinsdag bij de baan. Ga zelf even kijken hoe laat je Yqqplqtpiin moet spelen. I DDulDLCyil K.N-L-T-B. Honderd Tie-Break Toernooi Op zondag 13 juni is het zover! Dan gaan op ongeveer 500 verenigingen ruim 8000 deelnemers meedoen aan de grootste recordpoging op Nederlands tennisgebied. Het streefgetal van 24000 deelnemers is dus niet gehaald. Om te voorkomen dat deelnemers te ver moeten reizen is ons park helaas afgevallen. Op de resterende 500 verenigingen wordt op 2 banen het toernooi gespeeld. Op deze manier zal de KNLTB zeker een plaatsje in het Guinnes Book of Records kunnen veroveren. K-N.L.T.B. competitie Afgelopen zaterdag kon T.V.Y. geschiedenis schrijven door met 3 van de 4 deelnemende teams aan de Districts competitie kampioen te worden. Het 1e Heren team. bestaande uit Jan Altink (capt.). Jos Heesen, Paul Litjens, Hans Kreyfelt en Martien Janssen, had nog 1 punt nodig om zich kampioen te mogen noemen in de 3e klasse. Dit punt werd al in de 1e wedstrijd gehaald door Jos. Uiteindelijk werd met 6-0 gewonnen, waarna de captain en de andere leden werden getrakteerd op een champagne douche. De tegenstander uit Neer feliciteerde het team met een prachtige bloem Het 2e Heren team, bestaande uit Twan van Osch (capt.), Twan de Wit, Wim de Wit, Theo Nellen en Theo Jenneskens, moest uit naar Haelen. Voor het kampioenschap hadden zij nog 4 punten nodig. Zij wisten in Haelen een 5-1 overwinning te behalen en dus het kampioenschap ook in de derde klasse. Het gemengd 35+ team, bestaande uit Truus Kusters (capt.), Annie Jansen, Jan Jaspers en Kalle Voigt, moest thuis tegen de andere titelkandidaat, Velden 3. De winnaar van deze wedstrijd mocht zich kampioen noemen in de 4e klasse gemengd 35+. Na de enkel- en dubbelspelen was de stand 2-2, dus de mixwedstrijd moest de beslissing brengen. De eerste set werd vrij overtuigend gewonnen door Jan en Annie; de 2e set moest worden beslist in een tie-break. TVY wist deze na een zeer spannende westrijd naar zich toe te trekken en dus was ook dit kampioenschap een feit. Voorwaar een unieke prestatie, die tot in de laatste uurtjes werd gevierd. Gefeliciteerd!! Uitslagen: zaterdag 29 mei: De Poelder 3 - Mix 18+ 2-3 Mix 35+ - Velden 3 3-2 Kampioen! Heren 1 - Neer 1 6-0 Kampioen! Aldenghoor 1 - Heren 2 1-5 Kampioen! zondag 30 mei: Lichtenberg 2 - Mix 1 5-3 Gelenberg 1 - Heren 1 0-6 Junioren 1 - Deurne 1 0-8 Dorpencompetitie a.s. Weekend worden de laatste wedstrijden van de Dorpencompetitie 1999 gespeeld. Een van de teams van zaterdag namelijk team 1B, bestaande uit Martien Wijnands (Capt), Annemie Wijnands, Wilbert van Dijck, Frans van de Kerkhof en Willy van Dijck hebben nog 2 punten nodig om het kampioenschap in deze poule te behalen. Zij spelen zaterdag thuis om 18.00 uur tegen het team vna LVH 2. Kom ze even aanmoedigen, als u tijd hebt. Wij wensen ze natuurlijk veel succes. Programma: zaterdag 5 juni: Poule 1a T.V.America - T.V.Y. 18.00 uur Poule 1b T.V.Y. - T.V. L.V.H. 18.00 uur Poule 1c T.V. Oostrum - T.V.Y. 18.00 uur Uitslagen: zaterdag 29 mei: Poule 1b T.V. L.V.H. 1 - T.V.Y. 5-5 zondag 30 mei: Poule 1d T.V.L.V.H. - T.V.Y. 3 - 7 Clubkampioenschappen Jeugd en Mix De clubkampioenschappen Mixdubbel worden dit jaar voor het eerst tegelijk met de jeugd Clubkampioenschappen gespeeld. Dit is van maandag 21 juni tot en met zondag 27 juni. Dit betekent dat in de middaguren en het begin van de avond de jeugdwedstrijden worden gespeeld en later op de avond de senioren mixwedstrijden. De finales zijn zowel van de jeugd als van de senioren op zaterdag en zondag. Voor de mixdubbelkampioenschappen liggen speciale inschrijfkaarten in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de bus in de kantine tot en met zondag 6 juni. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon. Let op dit is de laatste week! JUNIOREN Clubkampioenschappen De clubkampioenschappen voor de jeugd spelen we dit jaar in de week van 21 tot en met 27 juni. Dit wordt samen gehouden met de mix-clubkampioenschappen van de senioren. Kun je op een bepaalde tijd niet spelen geef dit dan door, dan houden we er rekening mee. Als je niet mee kunt doen moet je je even afmelden bij José (541428) of Tilla (541403). Dit kan tot 6 juni.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 6