Ysselsteyms Nieuws. Redaktie: Dorpsraad Jrg 37, nr. 27, 7 mei 1999 Van Lovinckplem ZeevaarderS; vrachtwagenchauffeurs, militairen, piloten en vast nog vele andere beroepsgroepen zijn vaak dagen, weken of zelfs maanden van huis. Vast en zeker zullen velen van hen bij het afscheid tegen hun geliefden zeggen: ik ben misschien wei ver weg, maar toch zal ik ook altijd bij jullie zijn. We weten allemaal dat dat met letterlijk zo bedoeld is. Deze reizigers zijn niet op twee plekken tegelijkertijd Maar in hun gedachten - en misschien via een foto - zijn ze bij hun familie en vrienden, Deze hoeven zich dus nooit echt eenzaam te voelen, ook al zijn ze soms lang alleen. Zo is het ook met Christus. Met Hemelvaart gedenken we dat Hij deze aarde verlaten heeft, maar we mogen er verzekerd van zijn dat Hij ons nooit vergeet en ooit weer bij ons terug zal komen. Intenties van 8 t/m 14 mei 1999: za 8 mei 19.00 u zo 9 mei 10.00 u ma 10 mei 19.00 u 12 mei 19.00 u do 13 mei 10.00 u vr 14 mei 14.00 u Maessen; Coba Jenniskens-Poels. (Zang Ria Linders-Deters) Mathias van Asten en echtg. Past.Spreeuwenberg en overl. fam. Spreeuwenberg-Verlinden; Harrie Michels en Lamers; overl. fam. Hendriks-Bus; Gerrit Flinsenberg; ouders Custers-Claassen. Misdienaars: za 19.00 u Dennie en Niels Rzo 10.00 u Dirk en Bram, Paul en Tom; ma 19.00 u Linda en Gijs; wo 19.00 u Rob en Rian; vr 14.00 u Anneke en Ronnie P. Gaan trouwen: Ruud Kuenen (Leunen) en Angela Philipsen (Ysselsteyn) John Martens en Cindy Loenen (beiden Ysselsteyn) Kevelaer: Opgave kan nog tot zaterdag 8 mei, dan moeten we sluiten iv.m. verzekering en bestellingen enz We vertrekken dinsdagmorgen vanaf de parkeerplaats aan de P. Tulpstraat. Iedere deelnemer wordt verzocht om kwart voor acht aanwezig te zijn, zodat we op tijd kunnen vertrekken. In Kevelaer is de mis gepland om half twaalf. Daarna een gezamenlijke maaltijd. Na een kleine pauze beginnen we weer aan de tocht naar huis. Hemelvaart: Vlak bij Bethanië op de Olijfberg bij Jeruzalem is in een kleine moskee waar de christenen elk iaar op Hemelvaart een dienst mogen houden, een steen met een voetafdruk te zien. Op die steen zou Jezus zich bij zijn Hemelvaart afgezet hebben. Het is een aardig beeld dat ons erop wijst dat het moment waarop Christus in de hemel verdween niet belangrijk was, maar wel de sporen die hij op aarde heeft achtergelaten! WO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1