Tennis
Vereniging
01+2/3+m Ysselstegn
JUNIOREN
MAANDAGAVOND COMPETITIE
KNIP UTT EN BEWAAR II
Maandag 10 mei a.s. de tweede ronde van de maandagavondcompetitie, er wordt gedubbeld op 3 banen.
Als je een maandag niet kunt spelen, spreek dan met je tegenstanders een andere tijd af in die week en
geef op tijd de verhindering door aan het comitelid die dan aanwezig is. Dan zelf de wedstrijdtijd en uitstag noteren. Bij regen worden de
wedstrijden gespeeld op maandag 7 juni en anders begint op 7 juni de nieuwe ronde. Voor de jongste spelers help een comitelid of een
van de moeders mee met tellen.
Hieronder de poule-indelingen en aanvangstijden, zorg dat je op tijd aanwezig bent zodat je medespelers kunnen tennissen, poule A,B,
en C speelt 30 minuten en poule D t/m O spelen 45 minuten, ook de nieuwe leden kijk goed in welke poule je staat en de aanvangstijd
Poule A Poule B
1 .Mark Romme 1 .Menno Heetkamp
2.Loes Claessens 2.Eefje de wit
3.Stijn vAsten S.Roel Claessens
4.Rlan Litjens 4.Susan Beijers
Poule C
1.Juul Hendriks
2.Dennie Plum
Poule D
1.TeundeWit
2. Jeroen Craenmehr
3.Fieke Koopmans 3.Markv. Neerven
4.Lenrtie v.Asten 4.Niefë Claessens
Poule E
1 Jeroen Gommers
2.AHen Goulding
3.Roy Claassen
4.Efik Mennen
Poule F
1 .Stan van Dijck
2.Frank Spreeuwenberg
3, Linda Bouwman
4.llse Litjens
Poule G Poule H Poule I
1 .Steffie de Wit 1 .Marian v.d.Zanden 1 Jeroen Sanders
2.Rik Litjens 2.Moniek Claassen 2.Tom Koopmans
3. Marian Claessens 3.JeNe van Hees 3.Judith Bouwman
4.Sandra Claessens 4.Rene Jaspers 4.Annemarie Geurts
Poule J
1 .Marton van Dijck
2.Maaike Beijers
3. Freek Crienen
4. Anouk Ewais
Poule K
1.Thijs Volgels
2.Hans Spreeuwenberg
3.Tineke Vergeldt
4.Martijn Claessens
Poule L
1.Ruud Likens
2.Willem Claessens
3. Karin van Neeiven
4.Sander Peeters
Poule M
1.Rgnate Peetere
2.K een Vergeldt
3.Martien Pouwels
4. Grijs Crienen
Baan I
16.00 A1+2/3+4
16.30 D1+2/3+4
17.15 G1+2/3+4
Maandag 17 mei i
Baan I
16.00 C1+3/2+4
16.30 F1 +3/2+4
17.15 J1+3/2+4
Poule N
1 .Dirk Jaspers
2.Henry van Neerven
3.Kathelijn de Wit
4.Lmdsey Pouwels
Poule O
1 Willem Verheijen
2 .Jhonny Peetere
3-Luc Reintjes
4.Reserve
Baan II Baan III
Baan II Baan III Baan I
B1+2/3+4 Cl+2/3+4 18.00 H1+2/3+4
E1+2/3+4 F1+2/3+4 19.00 L1+2/3+4
11+2/3+4 J 1+2/3+4
(tel. 541606) en
K1+2/3+4
M1+2/3+4
helpende moeders; van 16,00-17,15 uur Jean1
Baan II Baan III Baan I
A1+3/2+4 B1+3/2+4 18.00
D1+3/2+4 E1 +3/2+4 19.00
G1 +3/2+4 11+3/2+4
Baan II Baan III
N1+3/2+4 Hl+3/2+4
01+3/2+N2 L1+3/2+4
N1+2/3+4
K1+3/2+4
M1+3/2+4
Baan I
IfLQQ. B1+4/2+3
16, E1+4/2+3
17.00 11+4/2+3
helpende moeders; van 16,00-17.15 uur Annie Claassen en Nancy van
Baan II Baan III Baan I Baan II Baan III
C1 +4/2+3 A1+4/2+3 18.00 K1+4/2+3 N1+4/2+3
F1+4/2+3 D1+4/2+3 19.00 M1+4/2+3 02+3/1+N3
J 1+4/2+3 G1+4/2+3
i: Riet Koopmans (tel. 541806) en
H1+4/2+3
LeotelmnQgtyriidaalim^ Ysseteteyn.
Groep B speelt in America, de aanvangstijden worden nog bekend gemaakt, vervoer onderling regelen.
Dit zijn: Roel Ciaessens en Stan van Dijck
Juul Hendriks en Ilse Litjens
Lennie van Asten en Allen Goulding
Linda Bouwman en Frank Spreeuwenberg
In Ysselsteyn spelen Groep A, C, D, en E, ledereen speelt 3 wedstrijden en Groep A 30 minuten en Groep C D E 45 minuten.
De aanvangstijden van de 1e wedstrijd, het volledige schema hangt op het prikbord bij de kantine.
A: Rian Litjens en Susan Beijers 08.30 uur C: Rik Litjens en Jeroen Sanders 09.00 uur
Eefje de Wit en Mark Romme 08.30 uur Teun de Wit en Steffie de Wit 09.00 uur
René Jaspers en Jeroen Gommers 09.00 uur
Prijsuitreiking 13.30 uur
D: Renate Peeters en Marion van Dijck 13.30 uur
Prijsuitreiking 18.30 uur
E: Dirk Jaspers en Jhonny Peeters 14.15 uur
Lindsey Pouwels en Sander Peeters 14.15 uur
Freek Crienen en Luc Reintjes 14.15 uur