ROMMELMARKT ZATERDAG 24 APRIL is de 2e ophaalronde voor de Rommelmarkt, welke gehouden op ZONDAG 2 MEI in "Smelehof". Vanaf 9.30u komen de leden van "Vivace" bij u langs. Bij voorbaat hartelijk dank! BASISSCHOOL - OUDERRAAD Eerste H. Communie. Zondag 25 april tijdens de mis om 10.00 uur zullen de leerlingen van groep 4 hun le H. Communie doen. Enkele praktische punten dienaangaande: 1De communicanten worden om 9.30 uur bij de basisschool verwacht. Om 9.45 uur trekken ze, begeleid door door de fanfare en drumband naar de kerk. Bij goed weer rechtsaf Lovinckplein en via het middenpad van het plein naar de kerk bij slecht weer de kruising oversteken. 2. Gereserveerde plaatsen: a) Voor de ouders van de communicanten zullen de eerste 5 banken links én 4 banken rechts worden gereserveerd. Zoals bekend mogen de gezinsleden bij de ouders in de gereserveerde banken plaatsnemen. b) Voor de oma's en opa's zullen achter de gereserveerde plaatsen van de ouders ook 4 banken links en 4 banken rechts gereserveerd worden. Mogen we de ouders en aanverwante familie vragen om té kleine kinderen niet mee naar de kerk te nemen. 3. Het kinderkoor zal een gedeelte van de zang verzorgen. 4. De zangzolder is alleen bestemd voor het kinderkoor en leerkrachten. 5. Willen de bewoners van de kom op deze dag a.u.b. vlaggen. 6. Foto's. Er zal door dhr. Joost Geeraedts uit Venray na de mis een groepsfoto in de kerk gemaakt worden en van ieder kind, wanneer het de hostie ontvangt. Daarnaast zullen er tijdens het trekken naar de kerk en tijdens de viering nog foto's gemaakt worden. Over het bestellen der foto's zult u nog schriftelijk geïnformeerd worden. Opm.: Zouden de ouders a.u.b. in de kerk na de mis in de banken willen wachten tot de groepsfoto gemaakt is en de kinderen eerst via het middenpad de kerk laten verlaten. 7. Video. Er zal van de totale viering een video-opname gemaakt worden. Deze band (VHS) a f30,— kan bij vooruitbetaling tegelijk met de foto's besteld worden. Opm.: 1Mogen we in het belang van de viering met klem vragen in dc kerk het bij bovengenoemde beroeps fotograaf en de video-opname te laten. M, -a. Koninginnedag. Vrijdag ('s morgens) 30 april vindt de viering plaats van Koninginnedag. De i?>feP*£sgroepen 6 t/m 8 spelen werpbal en voor de groepen 1 t/m 5 worden kinderspelen georganiseerd. sivx$\£Ê- Deze spelen vinden plaats op het sportpark "De Vlies". Na afloop kunnen de kinderen zelfstandig naar huis gaan of afgehaald worden Het tijdschema is als volgt: 08.30 uur: Bijeenkomst kinderen op school. 08.45 uur: Vertrek kinderen onder begeleiding van de fanfare naar het sportpark. 09.00 uurAankomst op het sportpark, zingen van het Wilhelmus, waarna de kinderen zich per groep verzamelen bij het betreffende spel. Groep 1 bij spel 1 etc.. 09.15 uur: Start koninginnespelen; totaal 17 spellen, 7 min. per spel. 11.15 uur: Einde spelen. Uitreiking herinnering/traktatie. 11.30 uur: Opruimen en afbreken spelen. Mededeling. Al langer dan een jaar hebben we op school een nieuw telefoonnummer. Sinds een gezin het oude nummer van onze school heeft toegewezen gekregen wordt daar regelmatig getracht informatie te krijgen of door te geven over schoolse zaken. Wij vinden dit een onplezierige situatie voor de betrokkenen, maar we kunnen als school helaas niets anders doen dan hier melding van maken en dan hopen dat "de overlast minder zal worden. We geloven trouwens niet dat ouders van schoolgaande kinderen het oude nummer draaien, maar waarschijnlijk mensen buiten Ysselsteyn, waar de basisschool in een of ander algmeen bestand zit. Waarschijnlijk ten overvloede vermelden we hier het telefoonnumer van de basisschool: 545000 Ysselsteyn Leeft 99. De organisatie kan terugzien op een geslaagde manifestatie. Mogen we allen danken die aan de presentatie van onze school hebben meegeholpen. De winnaar van de prijsvraag is na loting uit de foutloze inzendingen Mevr. Dien Vogels-Raedts, Moerslag 16. Proficiat, Dien De winnaars van de kleurwedstrijd zullen in het volgende YNB bekend gemaakt worden. O

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 6