enf Vsselsteyn SENIOREN Woensdaqochtend-damescompetitie Men kan zich weer individueel opgeven voor de woensdagochtend. Tijdens de vakanties van de bassisschoo! tennissen we niet. Na de grote vakantie willen we weer doorgaan bij l Ml llllll I voldoende animo. Ook reserves om af en toe in te vallen zijn weer van harte welkom. Onze 1 e speeldag is gepland op 14 april. Vanaf vrijdag 9 april hangt de indeling bij de tennisbaaan. Ga hier zelf even voor kijken. Opgeven kan t/m zondag 4 april bij Leny (541624) of Tiila (541403). Pvramide-competitie Onderstaand de voorlopige lijst van deelnemers aan de pyramidecompetitie. Deze lijst zat op speelsterkte worden ingedeeld en er zullen ook jeugdleden van 14 jaar of ouder meedoen. Komt uw naam op deze lijst voor en wiit u liever niet meedoen of komt uw naam niet voor en wilt u wel graag meedoen, geef dit dan door aan Frans van Soest (541922) voor 28 maart a.s.. Dames: Annemarie Michels, Mieke Peters, Mieke Rongen, Sandra Nellen, Renate Marcellis, Manon Heetkamp, Diane van Schijndei, Jolanda Wilmsen, Anneiies v.d Wegen, Irene Peeters, Leriie Crienen, Hannie v.d. Zanden, Jolanda Hellegers, Riet Koopmans, Willy van Dijck, Tilla de Wit, Jeanne Peeters, tme Claessens (Timmermannsweg), Tonny van Vegchel, Gerda Martens, Ria de Wit, Kathelijn de Wit, Miek e Wit, Jolanda Smits, Marika Houben, Toius van Vegchel, Marielle van Meijel, Gonny van Dijck, Henny Vousten, Danielle Altink, Liesbeth Altink, Lieny Tonnaer, Elly de Wit, Diny Pouweis, Hennie Emonts Margriet Potten, Maria Loenen, Rian van Osch, Ria Jenneskens, Monique Couwenberg, Annemie Wijnands, Toos Arts, - Riek Heidens, José Jaspers. t teren: Hans Kreyfelt, Ton Marcellis, Theo Nellen, Math Heetkamp, Eric van Schijndei, Jos Heesen, i wan Wilmsen, Theo v.d. Wegen, Marcel Hellegers, Frans van Soest, Bert Pouweis, Jan van Vegchel, Jan Jaspers, Jan Droessen, Paul litjens, Frans v.d. Kerkhof, Wilbert van Dijck, Jeu de Wit, Wim Peeters, Bert Claessens, Wim de Wit, Jan Vergeldt, Twan Jenniskens, Mart de Wit, Bart Poels, Nico Jacobs, Jan Litjens, Jan Altink, Leo de Wit, Kalle Voight, Fun Emonts, Jeroen Konings, Twan van Osch, Hay Claessens, Herman van Ass, Martien Wijnands, Piet Arts, Robbert van Osch, Paul koonings, Martien Janssen, Theo Tilleman, Twan de Wit, Juul Loenen, Frans van de Pas, Theo Jennekens. Openings Toernooi Afgelopen zondag is in Tennisbal "De Schaapskooi" het openingstoemooi gespeeld. De 32 deelnemers, waaronder weer een aantal nieuwe gezichten, hebben de luie winterspieren alvast los kunnen maken voor e start van het buitenseizoen. De prijzen waren evenals vorig jaar beschikbaar gesteld door Frank Janssen van de tennishal. De poulewinnaars: Poule A: Jeroen Konings Poule B: Frans van de Kerkhof Poule C: Adri Jenniskens Poule D: Robert van Osch Poule E: Tonny van Vegchel Piet Litjens Toernooi - Maandag 5 april, tweede paasdag, wordt het Piet Litjens Toernooi gespeeld. De afgelopen weken zijn ae competitiespelers samen met de mensen van de commissie "Baanonderhoud" druk in de weer geweest om de banen speelklaar te krijgen. De poule-indeiing en wedstrijdschema hangen vanaf woensdag 31 maart bij de baan. Er wordt in P°wes gespeeld om de door Piet Litjens beschikbaar gestelde wisselbekers. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 p.p.. K-N-L.T.B. competitie Morgen vrijdag 26 maart om 19.30 uur is in de kantine de bijeenkomst voor alle K.N.L.T.B. competitie spelers. Dit is dus ook voor het junioren- het dinsdag- en het 50+ team. Hier worden o.a. de wedstrijdschema's uitgedeeld. Alle deelnemers worden dan ook hierbij verwacht even te komen. Denken jullie aan het geld voor de competitie bijdrage? Dorpencompetitie Zondag 28 maart is in de kantine een bijeenkomst voor de deelnemers aan de dorpencompetitie. Tijdens deze bijeenkomst worden de verschillende teams bekend gemaakt en de wedstrijdschema s uitgereikt, in verband met het maken van onderlinge afspraken over wie wanneer speelt etc. is het belangrijk, dat iedereen zoveel mogelijk aanwezig is. De bijeenkomst begint om 11.00 uur en zal ongeveer 1 uur duren. Poule F: Poule G: Poule H: Poule I: Marcel van de Zanden Maria Loenen Jan Jaspers Jeanne Peeters Allen van harte gefeliciteerd!! Het verzilveren van vakantiebonnen en cheque's voor Land en Tuinbouw zal plaats hebben op, dinsdag 13 april 1999 van 18.45 tot 20.30u in Herberg de Peel, Jan Poelsweg 6 tel. 541629. SPAARKAS DE PEELKAS - Vrijdag 9 april feestavond spaarkas. Opgave voor 2 april bij Herberg de teel. industrie- en voedingsbond

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 7