Zaterdag 27 maart vanaf 9.30u ROMMELMARKT komen de leden van Vivace bij u langs om spullen op te halen voor de "Rommelmarkt"! Bent u niet thuis, geen nood, op 24 april is de 2e ophaalronde. Alvast BEDANKT voor uw medewerking. Gemengd koor "Vivace". BASISSCHOOL - OUDERRAAD Tien-minuten-gesprekken. Zoals bekend wordt de 2e serie tien-minuten-gesprekken van dit schooljaar gehouden op maandag 19 en dinsdag 20 april (van 19.00 tot 22.00 uur). Dit geldt niet voor groep 8, omdat onlangs met de ouders van de leerlingen van groep 8 het onderwijskundig rapport t.a.v. de schoolkeuze is doorgesproken. Ouders van leerlingen van groep 1 t/m 7, die om een belangrijke, dringende reden op één der dagen (of qua tijd) verhinderd zijn, kunnen dit doorgeven aan W. Verschuwen (tel. 545000, fax 545001) vóór woensdag 31 maart a.s. (niet op maandagmiddag 29 maart Vastenactie Nederland. In de loop van de volgende week kunnen de kinderen het gespaarde geld t.a.v. de Vastanactie mee naar school nemen. Ze kunnen het spaardoosje meenemen, maar als ze dit graag willen houden, dan kunnen ze het geld ook in een stevige enveloppe mee naar school nemen. De totale opbrengst zal daarna overgemaakt worden naar Vastenactie Nederland. Paasvakantie. Maandag 5 t/m woensdag 7 april. Donderdag 8 april begint de school weer. •- Opmerking: vrijdag 2 april is de school normaal om 15.45 uur uit, want sinds vorig jaar wordt de kruisweg 's avonds gehouden en niet 's middags om 15.00 uur L.V.B. Kienen; Dinsdag 30 maart is er weer kienen in Zaal Roelanzia, aanvang 19.30u. Mevr.Poels-Swinkels zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Reuma-collecte; De reuma-collecte heeft het mooie bedrag van 1.710,80 opgebracht,' Collectanten en gulle gevers hiervoor hartelijk dank. Cursus Internet; De LVB wil een cursus Internet organiseren, bestaande uit twee middagen. De kosten bedragen f 25,voor het cursusboek en een eigen bijdrage die afhankelijk is van het aantal deelnemers. (Bij 10 personen is dit 20,Dit alles onder voorbehoud. Leden die hiervoor interesse hebben of meer informatie willen hebben kunnen dit doorgeven aan Gerry Vergeldt, tel.541770. Uitstapje; Dinsdag 27 april is het jaarlijkse uitstapje. Het programma is als volgt; 8.00u vertrek richting Sint Truiden Belgie. Na de koffie met gebak gaan we lopend naar het Festraetuurwerk waar we een demonstratie krijgen van dit grootste en volmaaktste astronomisch uurwerk. Met de bus gaan we via een bloesemroute naar Borlo voor de .lunch in het Pachthof. Hierna ^ertrekken we naar Domein Bokrijk voor een bezoek aan dit openluchtmuseum. Het diner is bij de Oude Smids" in Baexem. Om 21.15u zijn we weer terug in Ysselsteyn. De kosten bedragen 77,50 p.p. incl. koffie, lunch, diner, entree en bus. Het reisje gaat alleen door bij vol doende deelname. Opgave bij Toos Arts, tel. 541544. FANFARE DE PEELKLANK Serenade Vandaag, vrijdag 26 maart, brengen we een serenade aan het bruidspaar Ingrid Janssen en Rob Bruin. Aanvang 19.30u in het gemeenschapshuis. VOORJAARSCONCERT FANFARE A.s. zondag 28 maart geeft de fanfare een populair voorjaarsconcert in gemeen schapshuis de Smelehof. Aanvan van het concert 19.00 uur. Aan dit concert verleent ook fanfare de Vriendenkring uit Overloon haar medewerking. Zowel de Peelklank als de Vriendenkring zullen populaire werken ten gehore brengen, welke bij het hopelijk talrijke publiek goed in het gehoor liggen. De entree voor dit concert is gratis. Beide korpsen willen u van harte uitnodigen ora dit concert bij te wonen en wensen het aanwezige publiek bij voorbaat veel luistergenot. Wij verzoeken de leden uiterlijk 18.45u aanwezig te zijn. Jeugdorkest Let op!! Op 26 maart is de repetitie is Merselo, omdat we niet in het gemeenschapshuis kunnen. Vanaf 26 maart dus repetitie in Merselo. Rijden 26 maart: Rian Alders, Linda Oomen, Kim van Osch, Cindt Peters, Lea Lemmens. Rijden 2 april Jessica Philipsen, Simone Maessen, Inge Poels, Sandra Smits, Lea Lemmens. Op zondag 11 april doen we met het jeugdorkest mee aan het onderlinge solistenconcours. Dit is dan ook het eerste optreden met de nieuwe jeugdleden. YSSElSJe

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 5