Mosdood. Op al onze jassen, jacks en parka's ...grote kortingen op kleding...bij uw Boerenbond! Prijsvoordeel! Op alle sweaters, schipperstruien en fleece truien een korting van maar liefst Waarom is het gras bij de buurman altijd groener? Hij gebruikt Dologran, kalk in korrelvorm! Nu bij de Boerenbond verkrijgbaar! Flanellen blouses van 24,50 voor 19,75 Twee blousen halen, slechts 35 gulden betalen Als u van de zomer een mooi gazon wilt hebben, gaat u nu het mos te lijf! In verpakkingen van 2,5 kg, 5 en 10 kg. Kom naar de Boerenbond voor de huur van een veriicut eermachine! Boerenbond sselsteyn Peter Janssen weg 11 5813 BR sselsteyn Tel: 0478-541541 Var-xalxïle Van al degenen die gebruik gemaakt hebben van het aanbod om via van Gansewinkel hun bedrijfsafval via een container af te voeren i.p.v. de reguliere manier via de Gemeente Venray hebben wij de adressen aan de gemeente Venray doorgegeven. Deze zal deze adressen doorgeven aan Mega Limburg, belast met de heffing via de energienota, welke dan voorlopig geen variabele heffing in rekening zal brengen zoals aan deze deelnemers zoals ons ia beloofd. De vaste bijdrage van f 220.per jaar wordt vooralsnog niet kwijt gescholden. Mogelijk zit er in de toekomst een verlaging van deze vaste bijdrage in. Hier wordt nog aan gewerkt. Bedrijven welke via de Fa. Cotrans of anders hun bedrijfsafval afvoeren op basis van hun abbonnement kunnen herziening van deze heffing aanvragen via de gemeente Venray. Uw verzoek dient U te richten aan dhr. M. Arts vergezeld van een eopie ophaalcontraet Aanbiedingen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 3