Tsselséeyn Redaktie: Dorpsraad Jrg 37, nr. 21,26 maart 1999 Van Lovinckplein 8: Gedachten bij de INTOCHT IN JERUZALEM op Palmzondag. Al velen zijn gekomen in naam van macht en eer, in naam van koning en keizer, van God en vaderland, in naam van aanzien en rijkdom, van vooruitgang, geluk en eigen gewin. Dan doet het goed als er iemand komt, die zegt dat hij komt in de naam van de Heer, Iemand die het waagt om op een kleine ezel het zenuwcentrum van de macht binnen te trekken, omdat hij in de naam van de Heer komt. In een tijd waarin veel verlossingsleren zich aan ons opdringen, waarin iedereen denkt dat alleen zijn aanbod van zingeving zaligmakend is, is het goed om deze vraag te stellen: in wiens naam komt hij? En wie beweert dat hij komt in de naam van de Heer, de levende God, is te herkennen aan het feit dat hijzelf radicaal op deze God vertrouwt. Zonder onderdrukking of geweld te gebruiken zal hij zich inzetten voor het leven van de zwakkeren, Het is onze taak om op zoek te gaan naar zulke mensen. Wij hebben hen nodig, omdat zij aanstekelijk werken en ook ons aanzetten om in de naam van de Heer, in de naam van het leven, de liefde en de vrede op te treden Intenties van 27 maart t/m 2 april 1999: Palmwijding en begin van de Passie (Volkszang) Kinderwoorddienst: ouders van Dijck- Wismans; jrd Antoon Vetheyen; Anna Hendriks-Bus; Frans Bouwmeister; Harry Koonings. Palmwijding en begin van de Passie (Ouderenkoor) Lien Philipsen; Jan Verstappen, jrd. Jan Dobbe. Boeteviering als voorbereiding op Goede Week en Pasen. Drina van de Ven. WITTE DONDERDAG (Ouderenkoor) Gedachtenisviering van de instelling van de Eucharistie. Voor de intenties van alle parochianen. GOEDE VRIJDAG, herdenking van de kruisdood van Jezus. Dienst van gebed met kruisweg, Kruisverering, Passieverhaal en Communiedienst. Misdienaars: za 19.00 u Tom en Ronny O.; zo 10.00 u Dirk en Bram, Daan en Maartje; ma 19.00 u Linda en Ronnie P.; wo 19.00 u Gijs en Rinske; do 19.00 u Niels R. en Dennie; vr 19.00 u Paul en Anneke za 27 mrt 19.00 u zo 28 mrt 10.00 u ma 29 mrt, 19.00 u 31 mrt 19.00 u 1 apr 19.00 u vr 2 apr 19.00 u Kinderwoorddienst: Ziekencommunie: Op zaterdag avond is er weer Kinderwoorddienst. Alle kinderen zijn van harte welkom! We denken samen na over het lijden van Jezus en waarom hij gestorven is. Voor Pasen wordt de ziekencommunie rondgebracht op Paaszaterdag. Als er nog andere zieken zijn die ook de communie willen ontvangen, moeten ze dit even op de pastorie laten weten. Wijwater: Kan op Pastorie afgehaald worden op Paaszaterdagmorgen 9-11. Kevelaer: Men kan zich opgeven voor de fietsbedevaart naar Kevelaer bij H. Fleurkens, Lovinckplein 10B. De kosten (voor de maaltijd, een consumptie zowel op de heen- als op de terugweg, en verzekering) bedragen 20,-. Als er ouderen en zieken zijn die mee willen gaan per auto worden ze verzocht zich ook op te geven in verband met de maaltijd. Voor hun bedragen de kosten 15,-. Het is het gemakkelijkste om de kosten meteen bij opgave te voldoen. WO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1