FANFARE DE PEELKLANK Afscheid instructeur H.van Otterdijk Vandaag, vrijdag 12 maart, nemen we officieel afscheid van drumbandinstructeur Harrie van Otterdijk. U bent hierbij van harte uitgenodigd. Tevens kunt u dan kennis maken met zijn opvolger Hans van Leuven. Aanvang 21.00u in het gemeenschapshuis. Repetitie fanfare A.s. maandag is er om 18.45u een groepsrepetitie voor het slagwerk. Op zondag 21 maart is er van 10.30-12.OOu een extra repetitie voor de fanfare. Serenade Op vrijdag 26 maart brengen we om 19.30u een serenade aan bruidspaar Ingrid Janssen en Rob Bruin. Prinses Christina concours Afgelopen zondag nam Peter Lemmens aan het Prinses Christina concours in Den Bosch deel. Hij heeft helaas niet de finale bereikt van dit concours, maar kreeg van de jury toch een eervolle vermelding! Peter, proficiat! Optredens Vrijdag 12 maart Vrijdag 26 maart Zondag 28 maart Zondag 11 april Zat/zond 17-18 april Vrijdag 23 april Zondag 25 april Vrijdag 30 april Vrijdag 4 juni Vrijdag 11 juni Zondag 13 juni Zaterdag 19 juni Zondag 27 juni Maandag 28 juni Vrijdag 2 juli Vrijdag 13 augustus Maandag 16 augstus Zondag 26 september Zaterdag 2 oktober Afscheid H.van Otterdijk kennismaking H.van Leuven Serenade huwelijk Ingrid Janssen Uitwisselingsconcert met fanfare Overloon in gemeenschapshuis Ysselst. Aanvang 19.OOu. Onderling solistenconcours Federatief solistenconcours Ysselsteyn Leeft Serenade 40-jarig huwelijk A.Tielen Eerste H.Communie Koniginnedag Zomeravondconcert fanfare in Venray, voorlopig tijdstip 21.15u Serenade huwelijk Rob Janssen Afsltuiting wandelvierdaagse Venray Drumband Peeltoernooi Neerkant Fanfare Peeltoernooi, voorlopig tijdstip 17.50u Laatste repetitie fanfare voor vakantie Deelname Venray Muzikaal Totaal Huwelijk Peggy Lemmens Eerste repetitie fanfare na vakantie Concert Kasteeltuinen Arcen (nog niet definitief) Deelname federatietoernooi L.V.B. Culturele kringavond; Maandag 15 maart is de culturele kringavond in de schouw burg te Venray. We beginnen om 19.30u met het welkomswoord door de kringvoor zitster, aansluitend een inleiding op het thema: Wat doet reclame jou? door dhr van Wee uit Oostrum. Hierna de eenakter "De woesteling" door toneelver. Poespas uit Hegelsom. Na de pauze het mandoline-orkest Rosa Musica uit Lottum. Als afsluiting de eenakter "Het ondeugende schoenlappersvrouwtje". Het programma is tevens toegangsbewijs. Kaarten a 10,zijn tot 12 maart verkrijgbaar bij de bestuursleden. Reuma-collecte; Vanaf zaterdag 13 maart komen leden van de LVB bij u aan de deur voor de jaarlijkse Reuma-collecte. Wij hopen van harte dat u het Nationaal Reumafonds steunt. Uitstapje; Het jaarlijkse uitstapje is op dinsdag 27 april. Houdt deze datum vrij. Computercursus; De 50+ computercursus start voor de maandagmiddaggroep op 29 maart en voor de donderdagmiddaggroep op 1 april om 13.30u bij de rabobank te Wanssum. AGRARISCHE VR0UWHN AGENDA AGRARISCHE VROUWEN Ysselsteyn Op dinsdag 16 maart excursis. Gezamelijk vertrek om 9.OOu vanaf de kerk per auto. Laarzen en bij slecht weer regenjas meenemen. Indien men niet mee kan gaan afmelden bij Ger van Dijck 546370. Afmelden voor zaterdag 12.OOu i.v.m. de bestelling van het eten. Gaarne ideën meebrengen voor het nieuwe jaarprogramma. Zoals°jul1i^weten^is de manifestatie "Ysselsteyn leeft" 17 en 18 april a.s. Wii als hobbyclub willen hieraan meewerken. Om jullie volledig te kunnen informeren nodigen wh jullie uit om dinsdag 16 maart a.s. om 20.00u naar de vergadering te komen Deze is in de Smelehof. Wij kunnen dan een indeling maken van de ons toe eewezèn ruimte. Wij rekenen op jullie aanwezighgeid. Met vriendelijke groeten en tot 16 maart a.s. 20.00u Smelehof. An Jenniskens.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 4