Tennis is voor alle leeftijden! chauffeur m leerling mesvaardige medewerkers <m/v) Tennis Vereniging Ysselsteyn Vers vlees van de boerenhof Hgubensteyn Porkhof B.V. gevestigd in Ysselsteyn is een EG-varkensslachterij en een vers- vleesgrossier. Als onderdeel van de Houbensteyn Groep is het de laatste schakel binnen de 'van zaadje tot karbonaadje®* keten. Onder de handelsnaam Dielen Vlees leveren we vers vlees aan grootwinkelbedrijven, slagers en vleeswarenbedrijven. De handelsnaam Porkhof hanteren we bij grossiers en industriële vleesverwerkers. Houbensteyn Porkhof B.V. telt 65 medewerkers, kent een grote mate van flexibiliteit, service gerichtheid en Informele werksfeer. In verband met de uitbreiding van het distributie-team zijn we op zoek naar een: voor nationale distributie van vers vlees. Daarnaast zoeken we enthousiaste: die via een Interne opleiding het vak van vleesverwerking willen leren. Schrijf jouw brief aan Houbensteyn Porkhof B.V., Ysselsteynseweg 69, 5813 BK, Ysselsteyn, t.a.v. Paul Dielen of neem contact op met Porkhof (0478-541818) en vraag naar Paul Dielen (GSM 06-53692236) of John Houben (GSM 06-53211206). Vacature technisch administratief medewerker: Taakomschrijving: Bedrijfsadministratieve werkzaamheden, systeembeheer en inkoop materialen. Totale beheer van artikelenbestand. Functie-eisen: Functiegerichte opleiding op MBO-nivo, affiniteit met techniek, ruime kennis van automatisering. Voor meer informatie: Ron van Berlo, Start Uitzendbureau, tel. 0478-589344. Betreft vaste aanstelling bij goed functioneren. 57 bent Tennissen berekent gezond bewegen. Doe je nog niet aan sport dan is tennis een echte aanrader. Het spelletje is te leren op alle leeftijden. Al staat tennis als een individuele sport bekend. Bij TVY ligt dat toch een beetje anders. TV Ysselsteyn staat naast het sportieve element juist bekend om zijn gezellige aktiviteiten. Om maar iets te noemen: De dagtoernooien, waar je niet tegen, maar juist met spelers van je eigen niveau speelt. En natuurlijk is er ook gelegenheid voor een hapje of een drankje. Voor je het weet ken je tientallen mensen. Informeer ook naar de tennislessen die starten op 14 april. Opgave hiervoor sluit op 21 maart. Informatie: Tel. 54 14 95 Annie Jansen - Van de Pas Sanitair Elektra Techn gebr. keijsers Lovinckplein 6 5813 CC YSSELSTEYN (Lil

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 10