Xsselséeyn Blad Redaktie: Dorpsraad Jrg 37, nr. 16, 19 februari 1999 Van Lovinckplein 8: Eerste zondag in de veertigdagentijd: Het evangelie vertelt ons over de verleidingen die Jezus ondervond na zijn verblijf in de woestijn. Enkele gedachten: Vertrouwen in God maakt sterk, ook als ons nog steeds lokt waarmee Jezus verleid werd: macht over leven en dood, arm en rijk, honger en voldoening. De macht van de macht: macht is een ergere drug dan heroïne en seks. Keizers en koningen, politici en kerkleiders, bedrijfsleiders en huisvaders raken er nogal eens verslaafd aan. Wie in haar val trapt, komt bijna niet meer van haar los. Aan de manier waarop een baas met zijn knecht omgaat, herken je zijn karakter. "Als ik later groot ben. Als ik toch eens rijk was. Als ik straks de leiding heb. Als ik macht kan uitoefenen. Als iedereen toch eens naar mij zou willen luisteren. Als ik een wereldreis maak. Als ik in de grootste auto rijd. Als ik de chef aan mijn kant krijg. Als ik de dagelijkse verleidingen ontgroeid ben, zal ik werkelijk leven." Intenties van 20 t/m 25 februari 1999 za 20 feb 19.00 u (Kinderkoor) jrd. Dien Kleuskens-Wijnen; jrd. Frans Claessens en echtgenoten Wilhelmina en Gertruda Michels, overl. fam. Arts-Barten; zeswekendienst Harrie Michels en Nella Lamers; jrd. Feus Keijsers; Mat van Dijck. zo 21 feb 10.00 u (Vivace) Truus Swinkels-Claessens; jrd. Petronella Cox-de Lauw; jrd. Teng Pouwels en overl. fam.; Jan Kusters (kaartclub); jrd. Petran Fleurkens. —a 22 feb 19.00 u Jac. Claessens. vrO 24 feb 19.00 u Louis Arts; jrd. Tom van Lipzig; uit dankbaarheid. vr 26 feb 13.30 u Uit dankbaarheid bij het Gouden Huwelijksfeest van het echtpaar Vergeldt-Custers. Misdienaars: za 19.00 u Anneke en Ilaisa; zo 10.00 u Rian en Niels O., Sandra en Marian; ma 19.00 u Gijs en Ronnie P.; wo 19.00 u Linda en Rinske; vr 13.30 u Ronnie O en Niels R. Doopsels: Rachèl van Meijel, Veenmos 46 Joèle Swinkels, Meerselsepeel 6 Femke Arts, Pater Tulpstraat 21 Vastenactie: Met ingang van dit jaar sluit het bisdom Roermond zich weer helemaal aan bij alle landelijke acties voor missie en ontwikkeling. Daarom hebben de 5 noordelijke dekenaten van Limburg (Gennep - Venray - Horst - Venlo/Tegelen - Helden) zich aaneengesloten en gaan gezamenlijk achter enkele projecten staan. Deze actie gaat voor Noord Limburg van start met een eucharistieviering in Horst (Norbertuskerk 19.00 u) en daarna een voorlichtingsavond in "De Oude Lind" op maandag 22 februari. Geïnteresseerden zijn zeer welkom.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1