TV.Y ENJq$>Yhh iTOGETHER Enjoy Together wil mannen en combo/eden (m/v) Wij, vocal group Enjoy Together zingen allerlei leuke hedendaagse liederen van Pop tot Gospel Dit doen we onder begeleiding van onze dirigent en combo. Zo goed mogelijk een Hed ten gehore brengen, in een enthousiaste en gezellige sfeer, daar gaan we voor! Optreden doen we d.m.v. concerten, uitwisselingen, korenfestivals, en af en toe in een mis. Voor de uitbreiding van onze mannenpartij, zoeken wij mannen die hun toontje mee willen komen zingen. Ook voor ons combo zoeken we versterking. Bespeel jij een instrument (o.a. drums, keyboard, gitaar, basgitaar), aarzel dan niet, maar kom. Want op dinsdag 9 februari houden wij een open repetitie, voor iedereen die nieuwsgierig is geworden. De repetitie is bij Forest, en is van 20.00 tot 21.45 uur. Jouw leeftijd is niet belangrijk, jouw enthousiasme des te meer. Voor meer info kun je bellen bij Luciënne (0478-541671) of bij Marij (0478-541702). Tot dinsdag 9 februari! FANFARE DE PEELKLANK Corveedienst voor de maand februari: Eric Jenniskens, Peter Lemmens, Peggy Lemmens en Lea Lemmens. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! JEUGDORKEST Repetitie in Merselo. Vertrek vanaf het gemeenschapshuis om 17.40u. Rijden op 5 februari: Jessica Phlipsen, Simone Maessen, Inge Poels, Sandra Smits, Lea Lemmens. H.B.S. ONS GENOEGEN Dit weekeinde wordt in Stein geschoten om het Indoorkampioenschap persoonlijk. De wedstrijd begint zowel zaterdag als zondag om lO.OOu. We vertrekken van het clublokaal om 8.15u. Denk aan de witte broek en de schutterspas. Er worden in de open ronde 2 x 30 pijlen op 18m afstand geschoten. Daarna volgen er voor de hoogsten de finale ronden. Veel succes! De Teamkampioenschappen zijn op 20 en 21 febr. Dinsdag a.s. is de jaarvergadering. Aanvang 20.00u. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS Uitslag Limburgse Kampioenschappen te Beek: le prijs en hiermee Limburgs kampioen in Klasse Al RIANNE BALTISSEN met Ranco. Hierdoor selecteerde zij zich voor de N.K.B. kampioenschappen in Wanroy op 6 en 7 maart. Veel succes! RUITERVERENIGING DE PEELDRAVER JJitslagen Limburgse Kampioenschappen in Roggel: KL M Peter Cleven met Jasper de 3e pr. ".S.I. Tokyo 1.40 klassiek barrage: Leopold v.Asten met Hairos de le pr. y. Grote prijs: Leopold v.Asten met Hairos de 5e pr. Selecteiwedstrijd voor Indoor Brabant Z ZZ in Oirschot: KI Z Mathijs v.Asten met Larone de le pr. Proficiat! SENIOREN Doroencompetitie Ook dit jaar weer zal er een dorpencompetitie worden georganiseerd voor de tennisverenigingen van de kerkdorpen van Venray, aangevuld met Swolgen en sinds voriq jaar eveneens met America. De organisatie is dit jaar in handen van tennisvereniging L.V.H.. Alle senioren leden die hieraan willen deelnemen, kunnen zich hiervoor telefonisch opgeven bij Math (541225) of Jan (541781), met eventue e voorkeur voor de zaterdag of zondag. De competitie wordt gespeeld in de periode van 10 april t/m 6 juni. De opzet van de competitie is ongeveer gelijk aan die van vorig jaar. Opgever hiervoor kan tot en met 12 februari. De jaarvergadering voor de senioren vindt plaats op vrijdag 26 februari om 20.00 uur in de kantine, ledereen ontvangt hiervoor nog een uitnodiging. We nodigen iedereen van harte uit dus hou deze datum alvast vrij. JUNIOREN Jaarvergadering Hierbij nodigen wij jullie en/of jullie ouders alvast uit voor de jaarvergadering voor de junioren op donderdag 25 februari om 19.00 uur in de kantine. Jullie ontvangen nog een uitnodiging. Hou deze datum alvast vrij. HBS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 5