Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 8 febr. 1999 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia" 1. Opening 2 Speelruimteplan: Aanvullende informatie en planontwikkeling door Gemeente Venray. 3 Verslag vergadering van 11 jan. '99. 4.Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5.Mededelingen vanuit de commissies. 6.Toelichting door tennisvereniging 7 Financieel verslag en overzicht aandachtspunten 1998 8 Rondvraag. 9. Sluiting. Dorpsraad Ysselsteyn Secr.J v/d Pas RASISSCHOOI. - OUDERRAAD Carnaval. Vrijdagmiddag 12 februari a.s. vieren we met z'n allen Carnaval in de "Smelehof. Hier volgen enkele aandachtspunten: 1. De ochtendschooltijd eindigt voor alle groepen om 11.45 uur. 2. Deze dag is er geen gelegenheid tot overblijven. 3. De kinderen mogen tussen 13.30 en 13.45 uur bij het gemeenschapshuis zijn. Fietsen a.u.b. plaatsen tegen het gemeenschapshuis. 4. Om ongeveer 14.21 uur zal Prins John I met zijn gevolg ons met een bezoek vereren. 5. Om ongeveer 15.30 uur zal deze middag afgelopen zijn. De kinderen kunnen dan bij het gemeenschapshuis worden afgehaald. 6. Uiteraard worden deze middag ook alle kleuters verwacht. 7. Alle kinderen uit Ysselsteyn die elders speciaal onderwijs volgen zijn deze middag ook van harte welkom. 8. Ouders, wilt u de kinderen a.u.b. geen geld, snoep, klappers (pistolen e.d. mag natuurlijk wel) en geen confetti meegeven. Vakantie. Na de Camavalsmiddag begint de vakantie en deze duurt een hele week. Maandag 22 februari begint school weer. PRIMA-cohortonderzoek. In verband met het reeds eerder aangekondigde PRIMA-cohortonderzoek hebben de leerlingen van groep 2 en 8 een vragenlijst voor de ouders mee naar huis gekregen. Ouders wilt u ervoor zorgen dat deze lijst liefst vrijdag 5 februari (morgen), doch uiterlijk maandag 8 februari a.s. op school ingeleverd is. Bibliotheek. Komende dinsdag 9 februari moeten alle bibliotheekboeken ingeleverd zijn en vindt er geen uit leen plaats, omdat de boeken gewisseld worden. U kunt de boeken ook vóór dinsdag 9 febr. meegeven aan de kinderen indien zij de boeken eerder uit hebben. C.I.P. BelangrijkC.I.P nieuws Wijziging bereikbaarheid en wijziging telefoonnummer van het Centraal Informatie Punt Ysselsteyn Met ingang van 1 febr. 1999 is het CIP rechtstreeks bereikbaar onder tel. no.542120. Het CIP is op dinsdag— en donderdagochtend van 10.00 tot 11.30u bereikbaar onder het bovengenoemde nummer. (Dus niet meer op woensdag). Het CIP houdt (telefonisch) spreekuur in het Medisch Centrum en is ook voor be zoekers toegankelijk. De vrijwilligers van het CIP staan u bij met al uw vragen op het gebied van zorg, wonen en welzijn. Ouderen, mantelzorgers en gehandicapten kunnen bij het CIP terecht met hun vragen. De vrijwilligers van het Centraal Informatie Punt zijn al jaren actief om ouderen, mantelzorgers en gehandicapten met raad en daad terzijde te staan. Omdat de hulpvragen de laatste tijd zijn toegenomen hebben de vrijwilligers samen met Synthese besloten om de dienstverlening uit te breiden. Alle werkzaamheden vinden plaats in en van uit het kantoor van het Medisch Centrum. Om de hulp goed te kunnen coördineren worden hulp vragers verzocht zich te houden aan de openingstijden van het CIP t.w. op dinsdag- en donderdagochtens van 10.00 tot 11.30u. Namens de vrijwilligers van het CIP. Tr.van den Berg Synthese. «t mlormaiie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 3