Blad Mm Redaktie: Dorpsraad Jrg 37, nr. 14, 5 februari 1999 MEMISA Van Lovinckplein 8: Intenties van 6 t/m 12 februari: Het licht van de wereld za 6 feb 19.00 u (Kinderkoor) Godefridus Vermeulen en Gertruda Jentjes; Jozef Linders; Petronella Janssen-Pouwels; overl. fam. Janssen-Keijsers. zo 7 feb 10.00 u (Gregoriaans) Voor de intenties van de parochie, ma 8 feb 19.00 u Uit dankbaarheid; Mathieu Arts. wo 10 feb 19.00 u Jan en Tom van Lipzig en Piet Bus. vr 12 feb 19.00 u Melanie Vriens. Midienaars: za 19.00 u Paul en Gijs; zo 10.00 u Anneke en Rian, Ronnie P. en Niels O., ma 19.00 u Bram en Rob; wo 19.00 u Tom en Mark; vr 19.00 u Linda en Ronny O. MEMISA MEDICUS MUNDI Medische hulp aan de derde wereld Dit weekend vraagt de Memisa weer bijzondere aandacht. In de afgelopen jaren hebben zij met uw steun veel goed kunnen doen. Het Memisa-recept omvat twee accenten: Hulpverlening in noodgevallen en bij rampen én organisatie van de basis gezondheidszorg. In het recente verleden is Memisa sterk op de voorgrond getreden in Papouasie (Austr. Nieuw Guinea) waar een vloedgolf een ramp aanrichtte en in Midden-Amerika, waar de orkaan Mitch grote ellende veroorzaakte. Om hun werk voort te kunnen zetten, hopen de mensen van Memisa ook dit jaar tijdens de jaarlijkse collecte op uw steun te kunnen rekenen. In de kathedraal van Roermond wordt op zaterdagmorgen de nieuwe hulpbisschop gewijd. Hij neemt een zware taak op zich, waarbij hij veel steun nodig heeft. Laten we vooral de hulp van boven en de bijstand van de Heilige Geest vragen in een gebedje voor hem. Het schijnt dat de wijding uitgezonden wordt door TV-Limburg. Kruiden geven smaak aan het eten. Licht zorgt voor sfeer en helderheid, jullie zijn het zout der aarde en het licht der wereld, zegt Jezus. Als gelovigen zijn wij de smaakmakers van de samenleving. In deze harde no-norv sens maatschappij moeten wij ons licht laten schijnen om de wereld menselijker en socia ler te maken.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 1