SENIOREN Dorpencompetitie Ook dit jaar weer zal er een dorpencompetitie worden georganiseerd voor de tennisverenigingen van de kerkdorpen van Venray, aangevuld met Swolgen en sinds vorig jaar eveneens met America. De organisatie is dit jaar in handen van tennisvereniging L.V.H.. Alle senioren leden die hieraan willen deelnemen, kunnen zich hiervoor telefonisch opgeven bij Math (541225), met eventuele voorkeur voor de zaterdag of zondag. De competitie wordt gespeeld in de periode van 10 april t/m 6 juni. De opzet van de competitie is ongeveer gelijk aan die van vorig jaar. Opgeven hiervooi kan tot en met 12 februari. Kaartjes Fed Cup 17 april In het weekend van 17 en 18 april speelt het Zilveren Kruis Fed Cup team tegen België. De Fed Cup-competitie is de vrouwelijke tegenhanger van de alom bekende Davis Cup. Een ontmoeting tussen twee landen bestaat uit vier enkelspelen en een afsluitend dubbelspel, gespeeld over twee dagen. Het is mogelijk om voor zaterdag 17 april kaartjes te bestellen voor f 15,- p.p.. Als je hier interesse in hebt kun je deze bestellen bij Annie Jansen (541495). Dit kan tot en met vandaag 28 januari. PRINS JOHN I en JEUGDPRINS DIRK I nodigen U allen uit om mee te doen met de Reuzensteynse Optocht Carnavalsdinsdag 16 februari 1999. OPGAVE OPTOCHT. Opgave uiterlijk t/m zaterdag 13 februari d.m.v. onderstaande antwoordstrook in te leveren bij Maarten Teunissen, Lovinckplein 5 oftewel in de brievenbus van Gebr. Keijsers B.V., Lovinckplein 6. Carnavalsmaandag krijgt U het reglement en plaatsnummer thuisbezorgd. OPGELET; Motorvoertuigen, tractoren, etc. besturen door bevoegde personen (rijbewijs) en overleg eventueel met uw verzekeraar 0; Grote wagen (door tractor of ander voertuig voortbewogen). 0; Kleine wagen (handgetrokken, kleine pony of kl.gemotoriseerd). 0; Grote groep (16 personen of meer). 0: Midden groep (7 t/m 15 personen). 0: Kleine groep (minder dan 7 personen, meer dan 2 personen). 0: Enkelingen en paren (max. 2 personen). Kruis s.v.p. duidelijk aan in welke categorie dat uw wagen of groep volgens U thuis hoort. Bij twijfelgevallen beslist de jury. Naam wagen/groep/uitbeelding: Aantal personen welke met uw groep meedoen: Muziek: JA NEE. Contactpersoon: Naam Adres Bedankt voor uw medewerking. Het bestuur en de optochtcommissie. Route optocht: Opstellen: Kerkweg en Peter Janssenweg. Route: Lovinckplein, v. Beurdenweg, Litsenbergweg, Pater Tulpstraat, Puttenweg, Pioniersstraat, Veenmos, Moerslag, Grauwveen, Timmermannsweg, Lovinckplein, ontbinding voor Gebr. Keijsers B.V.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1999 | | pagina 8