RKHOF Kerstconcert oproepkracht Jeugdorkest en Fanfare De Peelklank Vers vlees van de boerenhof VI FES Houbensteyn Porkhof B.V. gevestigd In Ysselsteyn is een EG-varkensslachterlj en een vers- vieesgrossler. Als onderdeel van de Houbensteyn Groep Is het de laatste schakel binnen de 'van zaadje tot karbonaadje® keten. Onder de handelsnaam Dielen Vlees leveren we vers v'ees aan grootwinkelbedrijven, slagers en vleeswarenbedrljven. De handelsnaam Porkhof hanteren we bij grossiers en Industriële vleesverwerkers. Houbensteyn PorWiof B.V. telt 65 medewerkers, kent een grote mate van flexibiliteit, service gerichtheid en Informele werksfeer. Voor productiewerkzaamheden in de avonduren en/of op zaterdagen zijn we op zoek naar jongelui (b.v. leerlingen) dia graag d9 handen uit de mouw steken voor een bijverdienste, Heb je Interesse in de functie van: voor diverse werkzaamheden In de vieesbewerkingsafdellng, Schrijf jouw brief aan Houbensteyn Porkhof B.V., Ysselsteynseweg 69, 5813 BK, Ysselsteyn, t.a.v. Paul Dielen of neem contact op met Porkhof (0478-541818) en vraag naar Paul Dielen (GSM 06-53692235) of John Houban (GSM 08-53211206). Op zaterdag 19 december organiseert Fanfare de Peelklank samen met het Jeugdorkest van Ysselsteyn/Merselo een grandioos kerstconcert in het gemeenschapshuis in Ysselsteyn. De aanvang is om 20.00 uur. De toegang is gratis en iedereen is van harte welkom. U kunt luisteren naar een mooie selectie kerstmuziek. Speciaal voor deze avond zal een kwintet en een sextet voor u optreden. Ook zal het jeugdorkest een aantal nummers ten gehore brengen. En als klap op de vuurpijl zal Miram Michels-Nooyen de titelsong uit de film Titanic" vertolken, samen met de fanfare. Laat u alvast meenemen in kerstsfeer. Blijf niet thuis zitten en kom naar het gemeenschapshuis.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 9