Kerststerrenactie ENJo©Ym iTOGETHER Zaterdag 12 december houden we onze jaarlijkse kerststerrenactie. Als alle leden uiterlijk om 09.00 uur aanwezig zijn bij het kantoor van Houbensteyn, kunnen we meteen aan de slag. (Mocht het overdag vriezen, dan stellen we de actie uit naar 19 december.) Wilt u zeker zijn van uw kerstster, of treffen we u zaterdag niet thuis, dan kunt u die dag ook telefonisch uw kerstster bestellen. Eén telefoontje op nummer 541641, en wij brengen u deze dan op afspraak. De kerststerren kosten 7,50 per stuk. Wij hopen op een geslaagde actie! HOBBYTENTOONSTELLING DEMONSTRATIE YSSELSTEYN ZONDAG 13 DECEMBER wordt er weer de mooiste hobbytentoonstelling uit de omgeving gehouden. Op deze dag kunt u niet alleen de spullen bewonderen, maar de makers demonstreren ook hoe zij met hun hobby bezig zijn en geven graag de nodige uitleg en informatie. -0"? volgende hobby's worden uitgeoefend: - boeken prepareren - beren maken - dieren/berkentakken - 3 demensionaal - houtbewerking - handwerk - kabouters De tentoonstelling is van 11.00 - 17.00 uur in het gemeenschapshuis "Smelehof". Een bezoek hieraan is meer dan de moeite waard! Willen de leden zaterdag om 13.00u beginnen met het opbouwen van de stand, zodat we op tijd klaar zijn. paddestoelen strokransen soomlocos tekenen - schilderen vogelverschrikkers vlechtwerk L.V.B. AAN ALLE VROUWEN VAN YSSELSTEYN Wilt u een keer kennis maken met de L.V.B. en denkt er wel eens over om lid te worden? Wij nodigen u uit om op dinsdag 22 december onze kerstviering bij te wonen. Deze avond begint om 19.30u in het gemeenschapshuis. Pastoor Jenniskens zal dan een praatje houden over de Bond zonder Naam en na een pauze, waarbij u een kop koffie en kerstbrood krijgt aangeboden zal de zanggroep Mallemoer uit Geysteren de avond verder verzorgen met oude kerst en nieuwjaarsliedjes. Er zal ook een loterij plaatsvinden waarbij door enkele leden gemaakte kerststukjes verloot worden. Deze avond wordt mogelijk ge maakt door INTERPOLIS. Het belooft een mooie avond te worden. U bent allen van harte welkom. Computercursussen De kring Venray van de LVB organiseert een tweetal computercursussen. De eerste cursus is er een voor beginners, via de Volksuniversiteit. De eerste les is op maandag 1 maart 1999 van 19.00 t/m 22.00u. De kosten zijn 200,voor 10 lessen. De tweede cursus is een be ginnerscursus voor 50-plussers. Deze cursus wordt gegeven bij de Rabobank in Wanssum en start op donderdagmiddag 11 maart 1999 om 13.30u. Deze cursus bestaat uit 7 lessen en kosten 10,per les. Opgave kan nog voor 14 december bij Gerry Vergeldt tel. 541770. De gevorderdencursus gaat wegens te weinig belangstelling niet door. U kunt zelf de Volks universiteit bellen om u aan te melden. DE PlElREUS Ledenaktie Zaterdag 12 december a s worden de brieven voor de ledenaktie weer rondgebracht Van degene die vorig jaar gemachtigd hebben wordt de contributie op 15 december a s. van de rekening afgeschreven. Zij ontvangen komende week de lidmaatschapskaarten. De kaartverdeling voor de Bonte Avond vindt plaats op zondag 10 januari 1999.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 5