Xsselsfeyn Blad Redaktie: Dorpsraad Jrg 37, nr. 6,11 december 1998 Van Lovinckplein 8: Op weg naar Kerstmis, komen vanzelf ons de mensen voor de geest die voorloper waren van Jezus, de profeten Het is het lot van profeten dat zij alleen maar wegbereider zijn. Zij wonen niet in grote villa's, maar moeten zich aan de rand van de samenleving in leven zien te houden. En het is hun lot dat zij onafgebroken de waarheid in herinnering moeten roepen. Een waarheid die niemand horen wil, omdat ze onaangenaam is. Daarom is het van levensbelang dat wij ons christelijk bestaan, ook als een profetisch bestaan zien, omdat wij ons niet tevreden mogen stellen met de wereld zoals ze is, omdat wij bezield zijn met een andere werkelijkheid, een diepere waarheid. Wij moeten het cement zijn van een samenleving, waarin een mens niet meer zichzelf mag zijn, waar alleen nog telt wat het bedrijf en de economie oplevert, en de staat aan sociale uitkering kost. In deze vijandelijke woestijn van het leven, moeten wij de stem zijn die de écht belangrijke waarden in herinnering roept, om het even hoe men daar op reageert. Intenties van 12 t/m 18 december 1998 19.00 u (Kinderkoor) jrd. Janssen-Thielen; jrd Piet Bus; jrd. Grad Spreeuwenberg; jrd. Toon Hermans, Truus van Schijndel. 10.00 u (Enjoy Together) Intenties van de hele parochie. 19.00 u Petronella Janssen-Pouwels. 19.00 u Mara Swinkels, pastoor Spreeuwenberg en overl fam Spreeuwenberg-Verlinden; overl. fam. Janssen-Bergmans en kinderen en fam. Bos-Janssen. 19.00 u Leo Spreeuwenberg, Antoon Janssen. O en Ronnie P.; wo 19.00 u Linda en Rian; vr 19.00 u Gijs en Bram Boeteviering op maandag 21 december 19.00 uur. za 12 dec zo 13 dec ma 14 dec 16 dec vr 18 dec Misdienaars: KERK' BAL' De administrateur van de kerkbijdragen wil degenen die nog vergeten waren hun bijdrage over te maken, laten weten dat ze dit nog steeds kunnen doen Elke bijdrage is welkom! Bij voorbaat reeds hartelijk dank! Drie kaarsen branden al op de adventskrans. Het wordt steeds lichter om ons heen. Kerstmis nadert, maar niet te snel. Het is goed om langzaam naar dit grootse moment toe te leven. Wie begin december al de kerstboom en de stal heeft uitgepakt is er op 24 december al op uitgekeken. De boodschap van Kerstmis mist dan haar doel Maar iedere week een kaarsje, brengt ons stapje voor stapje dichter bij het kind in de kribbe. WO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1