Uitnodiging vernieuwde Smeleblaozers. Na een grondige renovatie willen wij U opmieuw laten kennismaken met Uw gerenoveerde Smelehof op zaterdag 28 nov. as. Wij nodigen U als inwoners van Ysselsteyn, maar zeer zeker de wekelijkse gebruikers van de Smelehof, dan ook uit om met ons het glas te heffen op deze heropening vanaf20.30 u. De drank is Brabants als vanouds en voor de muziek zorgen de Als gasten zullen optreden "De Hosbengels uit Deurne. Graag tot 28 nov as. Beheersters en Bestuur Smelehof. SENIOREN Dorpen Indoor Toernooi a.s. Zondag wordt in tennisbal "De Schaapskooi" het Dorpen Indoor Toernooi gespeeld. In totaal 64 deelnemers van de diverse verenigingen, die deelnemen aan de Dorpencompetitie, zullen verdeeld over 16 poules gaan strijden om de mooie prijzen, die beschikbaar zijn gesteld door Frank Janssen van de tennishal. De prijsuitreiking voor de eerste 8 poules is gepland om ca. 18.00 uur en voor de tweede groep om ca. 22.30 uur. Onderstaand de aanvangstijden van de eerste wedstrijden van www.tref.nl/peeiamaas/tvy deelnemers van T.V.Y.: 13.00 uur; Robert van Osch, Marion Heetkamp 13.45 uur: Jan Vergeldt, Jan van Vegchel, Math Heetkamp 17.30 uur: Henny Vousten, Jan Ewals, Herman van Ass, Diny Pouwels, Bert Pouwels, Peter Claessens 18.15 uur: Jeroen Konings, Teng Janssen, José Jaspers, Marcel Hellegers, Jan Jaspers Zorg dat je op tijd aanwezig bent, en meld je af bij Math Heetkamp of Jan Ewais als je onverwachts niet mee kunt doen. Alle deelnemes veel succes. Nieuwe vriidaaavondcompetitie K.N.L.T.B. voor 35+ Met ingang van 1999 zijn er twee nieuwe K.N.L.T.B. competities. Heren 35+ en Gemend 35+. Beide competities bestaan uit 7 speelronden in de periode 16 april 4 juni. De heren 35+ spelen 4 herendubbels op een avond. Het Gemengd 35+ team speelt 2 gemengd dubbels, 1 heren en 1 dames dubbel. De aanvangstijd van de wedstrijden is zowel uit als thuis 19.00 uur. Bij voldoende belangstelling willen wij een team bestaande uit minimaal 4 personen inschrijven. Leden die belangstelling hebben kunen zich opgeven t/m 21 november a.s. bij Twan de Wit (541279). Deelname K.N.L.T.B. competities Leden die interesse hebben om volgend jaar als speler of als reserve te willen deelnemen aan de K.N.L.T.B. competitie, kunnen dit tot uiterlijk 21 november doorgeven aan Twan de Wit (541279) Het betreft de competities: - Dames 18+ (dinsdag) - Gemengd 18+ (zaterdag) - 50+ competitie (vrijdag) - Gemengd 35+ (zaterdag) - Heren 18+ (zaterdag) U dient er wel rekening mee te houden dat bestaande deelnemers automatisch voorrang krijgen, de teams bestaan uit maximaal 5 personen. Bestaande deelnemers die niet meer wensen te spelen in 1999, worden verzocht zich voor 21 november af te melden bij Twan de Wit (541279). Anders wordt aangenomen dat je gewoon weer speelt. Afaelopen sdzoerfiifer'weer sportkleding in de katine blijven liggen. Deze zijn t/m 30 november op te halen bij Annie Jansen. Daarna worden deze spullen aan het goede doel meegegeven. DeKNL5? B biedt de jeugdleden een grote keuze om in competitie-verband te tenissen. Er kan gespeeld word^trSens, meisjes of mix teams. Gespeeld wordt in 7 dagen om en om urt en thus m de pemode van half april t/m begin juni. De opzet is dat iedereen wat meer wedstrijdervaring op kan doeq en dat je andere teaensoelers ontmoet die van hetzelfde niveau zijn als jezelf. Elk team bestaat uit minimaal 4 personen. Ais je team groter is kunnen er afspraken gemaakt worden wie wanneer tennist Wil je hieraan meedoen geef je dan alleen of samen op voor 1 december bij T.lla (541403) of José (541428). Wij stellen dan een team samen met jullie voorkeur. Ook voor meer informatie kun je bij Jose terecht. Het zou fijn zijn als we het volgend seizoen één of meerdere teams konden inschrijven. Hieronder nog :WoSSn?^ag!ongens enmeitjeT klasse t/m 10 en t/m 12 jaar. Aanvang wedstrijden 14.00 uur. - Woensdagmiddag jongens en meisjes klasse t/m 14 en t/m 16 jaar. Aanvang wedstnjden 16.30 uur. Zaterdaqmoraen mix, jongens, meisjes klasse van t/m 10 tot t/m 17 jaar. Aanvang wedstnjden 09.00 uur. I ZondStorgln mix, jongens, meisjes klasse van t/m 10 tot t/m 17 jaar. Aanvang wedstrijden 10.00 uur. Gespeeld wordt bij de Mix: 1 herenenkel, 1 damesenkel, 1 herendubbel, 1 damesdubbel en 1 mixdubbel. Gespeeld wordt bij de jongens: 4 herenenkel en 2 herendubbel. Gespeeld wordt bij de meisjes: 4 damesenkel en 2 damesdubbel. AfmolHinnpn K N L T B. competitie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 8