Ysselsieyns Blad Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 45,11 september 1998 Van Lovinckplein 8: (Lucas 15, 1-32) 99 Rechtschapen mensen vormen samen een flinke groep en het is goed dat ze er zijn. Ook vandaag nog. Maar als er één is die de verkeerde weg inslaat, die verloren dreigt te gaan, dan zijn het er niet genoeg \ls een groep mensen het goed met elkaar kan vinden, samen gelukkig is en in vrede leeft, is dat heel mooi. Maar als er één op een dwaalspoor terechtkomt, opeens heel rare dingen gaat doen, dan schrijft God hem niet af. En wij mogen dat ook niet doen Het christendom is geen organisatie van gelijkgezinden die het toevallig goed met elkaar kunnen vinden, maar een uitdaging om uitgerekend voor die mensen te zorgen, die door de samenleving allang zijn afgeschreven. Intenties van 12 t/m 18 september 1998 Antoon Janssen (6-wkn-d); Simone Arts. (Ria Linders-Deters) Truus Mulders en overl. ouders en fam., Leo Spreeuwenberg; Jeu v.d. Ven en ouders v.d. Ven-Winnen, jrd. Jep Arts en overl. fam. Petronella Janssen-Pouwels, Melanie Vriens, Antoon van Empel (v.w.verjaardag). voor de zieken van de parochie. Misdienaars: za 19.00 u Niels en Ronny O., zo 10.00 u Marian en Sandra, Dirk en Tom; ma 19.00 u Daan en Maartje, wo 19.00 u Rinske en Linda, vr 19.00 u Bram en Dennie. Zondag 13 september is de jaarlijkse Nationale ziekendag. Dit gebeurt al voor de 25e keer. Het initiatief voor deze Nationale ziekendag is genomen door de Zonnebloem. Het thema is dit jaar: "vertrouwen in zorg". Zorg is mensenwerk. Daarom staat of valt vertrouwen in zorg altijd met vertrouwen in zorgverleners (niet de verzekeraars maar degenen die de werkelijke zorg verlenen!). Misschien is de laatste jaren een te grote druk komen te liggen op de zorgverleners vanwege een te grote nadruk op de doelmatigheid en de economie van de handelingen. Noodzakelijke zorg reikt verder dan wat aan handelingen moet gebeuren. Tijd is niet alleen geld. Tijd is ook aandacht. En aandacht mag tijd kosten. Wij zijn blij dat we hier een actieve groep van de zonnebloem hebben, die op geheel vrijwillige basis juist die extra aandacht schenken aan onze medeparochianen die ziek zijn. Dames, hiervoor heel hartelijk dank! za 12 sep 19.00 u zo 13 sep 10.00 u ma 14 sep 19.00 u 16 sep 19.00 u vr 18 sep 19.00 u Mijn excuses voor afgelopen zondag toen ik de verkeerde intenties heb voorgelezen. Ik heb wel voor de juiste intenties gebeden. De kinderen van groep acht zullen dit jaar het vormsel ontvangen uit handen van Vicaris van der Meer op 7 november. Het is dit jaar heel vroeg, daarom is het goed voor ouders en andere betrokkenen om deze datum nu al vast te leggen en vrij te houden. WO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1