Ysselsteyns Mieuws- Bla<A Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 44, 4 september 1998 Van Lovinckplein 8: Jezus volgen moet goed doordacht zijn, want het betekent dat je iets moet opbouwen. Iets groots en duurzaams, waarop andere mensen moeten kunnen vertrouwen. Het betekent gevechten leveren met zoveel onmenselijks in deze wereld. Zoiets doe je niet zomaar in het voorbij gaan. Jezus wil ons helemaal, vandaag en de rest van ons leven. Wij noeten goed overleggen of wij daartoe bereid zijn; of wij alles op alles willen zetten om mee te bouwen en mee te vechten. Of dat wij liever thuis voor de buis zitten om te zien hoe anderen die gevechten - zonder onze hulp - moeten leveren. Intenties van 5 t/m 11 september 1998 za 5 sept 19.00 u jrd Bert Derks en Josephine Lemmens; Petronella Janssen- Pouwels; Jan van Soest en kleinkind Yvonne en overl. fam. van Soest-Swinkels en fam Smedts-Dings. zo 6 sept 10.00 u jrd. Joh. Hub.Geurts en echtg., overl. fam. Mulders-Maessen en kinderen; jrd. Johannes Rongen; Tjeu In 't Hulst en Wim In 't Hulst. Frans Stiphout; levenden en overl, fam. L. Janssen-Drabbels; Pater Joop Steneker; tot zekere intentie, overl. fam Janssen-Bergmans en kinderen en fam. Bos- Janssen; Gerrit Flinsenberg. Misdienaars: za 19.00 u Ronny O. en Ronnie P.; zo 10.00 u Niels en Paul; ma 19.00 u Rinske en Maartje; wo 19.00 u Daan en Tom; vr 19.00 u Anneke en Linda. ma 7 sept 19.00 u 9 sept 19.00 u vr 11 sept 19.00 u Gaan trouwen: Patrick Martens (Ysselsteyn) en Marly Houben (America) De collecte voor de Miva heeft de mooie som opgebracht van 831,05. Namens degenen die door de Miva geholpen worden bij de aanschaf van een vervoermiddel, zeg ik u allen hiervoor heel hartelijk dank! Ziekenhuis: Het komt nog steeds voor dat mensen in het ziekenhuis komen te liggen en dat we er in de parochie niets van weten. Dat is jammer. Bij opname wordt u gevraagd of de parochie geïnformeerd moet worden. Dat is al iets, maar als het verblijf van korte duur is, is men meestal alweer thuis voor wij er iets van weten. Het ziekenhuis is in deze beperkt vanwege de nieuwe wetten op de privacy. Daarom adviseren de pastores van het ziekenhuis ons om de familie te vragen even een berichtje af te geven op de pastorie. Dit kan ook via een telefoontje. Dat is snel en direct. Dus als u dat wilt doen, heel graag! WO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1