Blad. Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 43, 28 augustus 1998 Van Lovinckplein 8: Je hoort wel eens zeggen dat Jezus in zijn tijd alles op zijn kop zette. Toch is dat niet zo! Wij mensen hebben alles op zijn kop gezet. Wij hebben de eregasten uitgevonden, de "very important persons", de vip's. Het is ons oordeel dat zij die aan de schaduwkant van het leven wonen, niet beter verdienen. Jezus probeert de zaak weer om te draaien. Niet de notabelen hebben aandacht nodig, maar de uitgestotenen. Als wij onze kritiek op het ontrecht in deze wereld serieus menen, dan moeten wij zelf bereid zijn de verhoudingen weer om te draaien. Dan moeten voor ons de uitgestotenen belangrijker zijn dan de eregasten. Dan moeten wij degenen die onder aan de maatschappelijke ladder staan naar boven tillen, ook als zij die boven staan zich dan teruggezet voelen. Intenties van 29 augustus t/m 4 september: za 29 aug 19.00 u (Volkszang) mndd. Piet Swinkels; mndd. Piet Stiphout; jrd. Grad Janssen en Petronella Pouwels, Toon van Asten; Gerrit Flinsenberg, overl. ouders Kuunders-van Dijck en zn Frans, pater de Hosson. zo 30 aug 10.00 u (Vivace) voor de levende en overleden parochianen. ma 31 aug 19.00 u Sjaak Smeets; Jep Hendrix; voor de zieken van de parochie. wo 2 sep 19.00 u Gil Trommelen en overl. fam, ouders Pouwels-Voesten, levende en overl. fam. Pouwels-Muysers. vr 4 sep 11.00 u huwelijk Rieny Steeghs en Rian Schepers. Misdienaars: za 19.00 u Paul en Tom, zo 10.00 u Linda en Ronny O ma 19.00 u Daan en Maartje, wo 19.00 u Anneke en Rinske, vr 11.00 u Ronnie P. en Niels. Gaan trouwen: Rieny Steeghs (Oirlo) en Rian Schepers (Ysselsteyn) Patrick Martens (Ysselsteyn) en Marly Houben (America) In dit weekend is er een bijzondere collecte voor de Miva. De bedoeling van deze collecte is om de krk in de derde wereld behulpzaam te zijn in het mobiel blijven. Deze collecte wordt van ganser harte aanbevolen Degenen die dit weekend onverhoopt niet naar de kerk kunnen komen, kunnen een gift overmaken naar giro 2950 van MIVA in Breda. Namens de collega's in de derde wereld reeds hartelijk dank bij voorbaat. Degenen die deze laatste week van de vakantie nog vrij hebben wens ik nog een fijne week toe. Degenen die weer aan het werk zijn gegaan, wens ik veel arbeidsvreugde! I, l.Wfhl/fl t.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1