Hoezo is het tijd voor pensioen?" "Hoofd leeg, koffers vol en wegwezen." a Rabobank Zevenrode tel. 0478 - 530 453 Rabobank Zevenrode Deze vraag wordt vaak aan ons gesteld. Vooral door jonge mensen. Het lijkt immers nog zo ver weg. Maar hoe gaat dat later, als u stopt met werken? Hebt u ai les goed geregeld of twijfelt u? Als 11 echt wilt weten hoe het zit met uw pensioen, maak dan een afspraak met een van onze financieel adviseurs. Vraag hem om een Rabobank Persoonlijk Financieel Advies®. Daarin brengt hij alle elementen van uw persoonlijke situatie in kaart. Samen met u wordt gekeken of het nodig is extra voorzieningen te treffen, U krijgt altijd een eerlijk en deskundig advies. Daar komt u verder mee. Zeker weten! Ook al moet er vanaües geregeld worden voor de vakantie, veel tijd hoeft dat niet te kosten. Met het Rabo Totaalpakket kunt u eigenlijk elk moment op vakantie, zonder dat u apart een reisverzekering hoeft af te sluiten of veel buitenlands geld op moet nemen. Het pakket bevat onder andere een Gouden Rabocard waarmee u wereldwijd kunt betalen. Plus een Europas, waarmee u kunt pinnen in het buitenland. En dat alles tegen de meest voordelige koers. Bovendien krijgt u 35% korting op onze Doorlopende Reisverzekering. Bel gratis de Rabobank Vakantie Bestellijn: 0800-0718. Dus: alvast een fijne vakantie. Met de Rabobank staat u er niet alleen voor. Het Raho TotaalPakket Alles in één keer geregeld. tel 0478 - 530 300 Winnaar WK-actie Tankstation Ysselsteyn bekend De familie Hellegers, wonend aan de Heidsepeelweg, is de winnaar van de Total WK- actie van Tankstation Ysselsteyn. De trekking werd verricht door G. Simons van Rabobank Zevenrode. De familie mocht de hoofdprijs, een televisie, mee naar huis nemen. Namens directie en medewerkers van harte gefeliciteerd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 8