öckitzta rv 3VLL.J. ARTS Ruitersportcentrum Sonwil gaat per 15 juni a.s. naar een nieuwe eigenaar De naam blijft: Ruitersportcentrum Sonwil Buntweg 12 5813 BT Ysselsteyn tel. 0478 - 541459 Alsmede de aktiviteiten t.b.v.: Alle soorten sport indoor aktiviteiten Thema-avonden Ruiter- en mensport Indoorwedstrijden Tentoonstellingen Gaarne zijn we tot uw dienst, Sportevenementen Manegeverhuur t.b.v. verenigingen en individueel t.b.v. oefen- en instructie-activiteiten Keuringen etc. Toon Vissers America Voor de organisatie en het horeca-gedeelte zoeken we op korte termijn een enthousiast stel c.q. echtpaar om het geheel zelfstandig te exploiteren en verder te ontwikkelen een centrum waar een ieder zich thuis voelt. Wie durft deze uitdaging aan Woning per direct beschikbaar. Tevens zijn we op zoek naar een vakbekwaam persoon voor instructie ruitersport gedeelte springen en dressuur. Solliciatie schriftelijk richten aan: A.G.Vissers Midden Peelweg 8 5966 RE America ^a^é-Restauran f Country Western Lifestyle vindt langzamerhand overal zijn weg. Een leuke bijeenkomstigheid van deze manier van leven is de manier van ontspannen: DE COUNTRY LINE DANCE. Daarvoor hoeft u niet meer zo ver van huis. Voor de mensen in de omgeving van Ysselsteyn betekent dit, dat er in de buurt de gelegenheid is deze vorm van countrydansen te beoefenen in Café Restaurant "Roelanzia". In een gezellige ontspannen sfeer zal hier elke zondagavond les worden gegeven aan enthousiaste 15 tot en metplussers. Country dansen is geschikt voor elke leeftijd. Het ligt in de bedoeling -bij voldoende belangstelling uiteraard- om op zondag 28 juni a.s. om 20.00 uur een proefles te geven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met C.Epke 0478 - 512439 Hans en Mia Rongen 541221 LrSray/ BOOM- EN ROZENKWEKERIJEN fr™ VAKANTIE WERK Wij zijn op zoek naar enkele jongens of meisjes vanaf 15 jaar voor het oculeren en binden van rozen voor 3 a 4 weken. wij beginnen op 20 juli. DANKBETUIGING De enorme belangstelling na het potselinge overlijden, de vele bloemen, alle kaarten en uw aanwezigheid bij de avondwake en de begrafenis van onze lieve Melanie waren voor ons een grote steun en geven ons het gevoel dat zij door iedereen geliefd is. Daar het onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor de steun en medeleven, doen wij dit langs deze weg. Lieve mensen, laat ons niet in de steek. Met uw steun moeten wij proberen dit verlies van ons Melanie te verwerken. Toon, Leny, Suzanne, Arno Katja, Martin en Fedor Puttenweg 122 5813 BD Ysselsteyn (Lb) Telefoon 0478-541887

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 9