Ysselsieyns Blad. Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 32,12 juni 1998 Van Lovinckplein 8: Deze zondag viert de kerk sacramentszondag Dit was de dag waarop vroeger de sacramentsprocessie gehouden werd. Dat was een geweldig feest en iedereen rondom de route versierde de huizen. Het was mooi, maar het had ook wel iets triomfalistisch. Dat is juist wat Jezus niet bedoelde toen hij ons de gave van zijn -Schaam en bloed in de vorm van brood en wijn achterliet. "Doet dit tot mijn gedachtenis" betekent dat Hij zelf onder ons tegenwoordig is, als wij bij elkaar komen om Hem te gedenken Maar nog voornamer is dat wij zelf proberen zijn lichaam en bloed te worden: door te leven zoals Hij ons heeft voorgeleefd. Intenties van 13 tot en met 19 juni: za 13 juni 19.00 u (Volkszang) Voor alle levende en overleden parochianen, Truus van Schijndel- Thijssen. zo 14 juni 10.00 u (Enjoy Together) Mina Thoone-Philipsen; jrd Simone Arts, Riek Claessens-Berkers (huw.dag). ma 15 juni 19.00 u voor de zieken van onze parochie wo 17 juni 19.00 u ouders Wismans-van Vegchel en Harry Geurts, Thei Janssen; Arts-Gielen en overl. fam. vr 19 juni 19.00 u Huwelijk Martien Janssen en Lucienne Wismans. Misdienaars: za 19.00 u Freek en Paul, zo 10.00 u Marian en Sandra, Tom en Bram, ma 19 00 u Linda en Rinske, wo 19.00 u Anneke en Maartje, vr 14.00 Ronny O. en Niels. Gaan trouwen: Martien Janssen (Heide) en Lucienne Wismans (Ysselsteyn) 19 juni, Toine Wit (Ysselsteyn) en Ingrid van Kempen (Heide) 3 juli. Afgelopen zondag vond het Stratentoernooi plaats. Ook het Lovinckplein en aangrenzende straten deden mee. Dank zij de "enorme inzet" van pastoor en kerkbestuur behaalden de 'MoLoBeLi's' (ofwel het 'Epicentrum') de tiende prijs bij Jeu de Boule. Gelukkig deden voetballers, korfballers en boogschutters ook hun best en dat had tot gevolg dat wij in zijn totaliteit op de eerste plaats kwamen. De beker die hieraan verbonden is, is op de pastorie te bewonderen, hij staat daar op een ereplaats. Ook degenen die niet zo vaak deze kant uitkomen zijn het komende weekend welkom om de beker te bekijken. (Oven bijspringen: Yl^jaab er een Sport van!Bond Zonder Naam) Als er mensen in het ziekenhuis opgenomen worden, is ons daar meestal niets van bekend, tenzij we erover geïnformeerd worden. U kunt ons daar op twee manieren van in kennis stellen: 1bij de opname vragen dat men het in de thuisparochie laat weten; 2. (dit is wel de beste manier) om even via kinderen of buren een berichtje op de pastorie laten afgeven. Als wij (dat is Mia en Jan Michels en de pastoor) ervan op de hoogte zijn, zorgen wij voor bezoek vanuit de parochie.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1