"Aan 'n goed jaar kunt u later nog veel plezier beleven" Stratentoernooi 1998 Zevenrode tel 0478 - 530 457 Rabobank Bezorgd over uw pensioen? Denk dan eens na over een koopsom van Interpolis. Die levert straks een mooi kapitaal op, goed voor een welkome periodieke uitkering gedurende een reeks van jaren. Zo vult u uw pensioentekort op een slimme manier aan. Of creëert u uw eigen VUT-voorziening. Een koopsom is extra aantrekkelijk omdat u de storting fiscaal mag aftrekken. Met de financieel adviseur van Rabobank Zevenrode staat u er niet alleen voor Het 13 e stratentoernooi is ondanks de vele buien niet in het water gevallen. Het klaarde in de middag langzaam op waarna de kantine lang goed gevuld bleef. Het was een mooie sportdag. Iedereen, die hieraan heeft meegewerkt, bedankt Met veel inzet is om de hoogste eer gestreden. De winnende straatgroepen in de 4 categorieën waren - Jeu de Boules De Zwarteplak - Handboogschieten: Mekkeluk zat - Korfbal De Rotonde - Voetbal Epicentrum Algemeen kampioen van het stratentoernooi 1998 was Epicentrum, Proficiat De sportiviteitsbeker is gewonnen door Ver Geschupt. De einduitslagen van het algemeen klassement waren als volgt: Marcel Arts en Theo Jenneskens Dat kan wel tot 60 schelen Rabobank Zevenrode informeert u graag over het hoge rendement en de vele voordelen van een koopsom van Interpolis. Vraag gerust om een persoonlijke offerte. De koopsommen van Interpolis. Gemakkelijk geregeld bij Rabobank Zevenrode. 1 Epicentrum 2 Mekkeluk Zat 3 Ver Geschupt 4 De Zwarte Plak 5\6 De Rouwkoelen 5\6 Bakerstreet 7\8 De Bondgenoten 7\8 De Rotonde 9 s.v. Palitu 10 KiKeZeRi

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 11