Ysselsteyns Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 31, 5 juni 1998 Van Lovinckplein 8: Een oosters sprookje vertelt het verhaal van een aantal blinden, die een olifant betasten en elkaar vertellen wat ze denken te zien. De een volt aan de poot van de olifant en zegt: "Het is een reusachtige boomstam! "een ander houdt de oren vast en meent een groot blad te voelen. "Ik heb een slang gevangen," denkt de derd bij de slurf. En de blinde die de staart voelt, beweert dat hij een grote struik vasthoudt. Zo gaat dat met ons mesnen, -zegt de wijze, als wij elkaar het mysterie van de drie-ene God proberen uit te leggen. Intenties van 6 tot en met 12 juni: za 6 juni 19.00 u (Kinderkoor) Ouders Pouwels-Voesten zo 7 juni 10.00 u (Gregoriaans) jrd. ouders Marcellis-Deckers; jrd. ouders van Ass-Claessens, ouders van Well-Thoonen en overl. fam. ma 8 juni 19.00 u Voor de zieken van de parochie. wo 10 juni 19.00 u jrd. overl.fam Verhoeven-Arts, ovrl. fam. Bos-van den Heuvel, vr 12 juni 19.00 u Leo Spreeuwenberg; Annie Cleven-van Dijck. Misdienaars: za 19.00 u Niels en Bram; zo 10.00 u Ronnie P. en Daan, Tom en Jeroen; ma 19.00 u Linda en Rinske; wo 19.00 u Danny en Paul; vr 19.00 u Désirée en Maartje. Vijf dagen nadat was hij verhuisd naar "Manresa" in Venlo, naar een communiteit van Franciscanen is in de avond van Pinksterdag Pater Joop Steneker o.f.m. overleden, precies vijfjaar nadat hij hier bij zijn broer op de pastorie kwam wonen na een lang verblijf in de missie van Brazilië Het is zijn wens geweest om in Ysselsteyn begraven te worden. Op vrijdag 5 juni zal om 11 uur in onze kerk de uitvaartdienst gehouden worden waarna begrafenis op ons kerkhof. Graag wil ik u er aan herinneren dat ik op dinsdagmorgen en donderdagmorgen op de pastorie voor iedereen bereikbaar ben voor het inschrijven van missen, het opgeven van doopsels, hert maken van afspraken en dergelijke. Wilt u me op een andere tijd spreken, dan graag even een telefonische afspraak. Zoals reeds eerder meegedeeld: Sinds half februari worden van de collecte bij een begrafenis missen gelezen voor de betreffende overledene. Het is dus niet meer zoals in het verleden dat het geld van de collecte naar een potje ging voor algemene missen. Met de familie van de overledene wordt bekeken wanneer de missen gelezen zullen worden. 2onder ooc^bÊeppen wot ■dl je k orizon breder (Bond Zonder Naam) IrJi 7. hli.it ,ti

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1