Ysselsfeyiis Nieuws Blad Redaktie: Dorpsraad Jrg 36, nr. 29, 22 mei 1998 Van Lovinckplein 8: Tussen Hemelvaart en Pinksteren werd vroeger de Pinksternoveen gehouden, d.w.z. negen dagen lang werd er speciaal gebeden om de H Geest. Die H, Geest hebben we ook vandaag nog steeds nodig. Dit bidden om die H. Geest werd ons aangeraden door Jezus zelfbij zijn afscheid. Er zijn genoeg voorbeelden aan te wijzen waar die H. Geest zijn invloed heeft laten gelden. Intenties voor de week van 23 t/m 29 mei 1998: za 23 mei 19.00 u jrd. ouders Koonings-Janssen; jrd. Chris Hellegers; Frans Bouwmeister en overl. fam Bouwmeister-v.Zuylen; jrd. ouders Janssen-Spreeuwenberg en znn Piet-Wim-Gerrit, overl. fam. Bovee-Cuypers; mndd. Jeu Spreeuwenberg; voor een 80-jarige. 10.00 u overl. ouders v.d.Pas-Custers; Leo Spreeuwenberg. zo 24 mei 10.00 ma 25 mei 19.00 27 mei 19.00 29 mei 14.00 Misdienaars: za 19.00 u Jeroen en Ronnie P.; zo 10.00 u Marian en Sandra, Désirée en Linda, ma 19.00 u Bram en Tom; wo 19.00 u Niels en Daan, vr 14.00 u Ronny O. en Danny. In de week voor Pinksteren wordt in de Nederlandse katholieke Kerk elk jaar een actie gehouden voor "mensen met een missie". Deze is speciaal bedoeld voor de Nederlandse missionaris en onze aandacht wordt gevraagd voor het feit dat deze mensen ook regelmatig vakantie moeten hebben. Uw bijdrage hiervoor wordt hogelijk gewaardeerd. Op Pinksteren zullen wij hiervoor de tweede collecte houden, Gedurende het hele jaar staan de jongens en meisjes die misdienaar zijn en die bij het kinderkoor zijn klaar voor de diensten in onze kerk. Als beloning en dank hiervoor biedt het kerkbestuur hun a s. dinsdag (26 mei) een uitstapje aan naar de Efteling. Wij hopen dat ze een fijne dag zullen hebben. Bij het kinderkoor is er nog plaats voor jongens. Ze kunnen zich hiervoor opgeven bij mevr. Thiesen of dhr. v.d Kolk. Als er nog jongens of meisjes zijn die graag misdienaar worden, kunnen die zich bij de pastoor opgeven. Vanwege Hemelvaartsdag moet de tekst van YNB al op dinsdagmorgen klaar zijn. Daarom deze keer geen verslag van de bedevaart naar Kevelaer. Daarover de volgende keer dus meer. Cods beschermende hand WO i, i .ïflAii'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1