Mededeling Dorpsraad. Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 18 mei 1998 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia". AGENDA. 1. Opening. 2.Verslag vergadering 20 apr. '98. 3.Ingekomen/uitgaande post en mededelingen. 4.Mededelingen vanuit de commissies. 5Evaluatie Dorpendag 6.Adverteren in YNB. 7. Verslag dorpsradenoverleg. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. dorpsraad YSSELSTEYN Sekr.: J v/d Pas BASISSCHOOL-OUDERRAAD De Rabobank 100 jaar. Voor het bijwonen van de show "op het puntje van de stoel" op zaterdag 30 mei te Merselo hebben zich vee! kinderen opgegeven. Ook een elftal ouders hebben zich opgegeven voor de begeleiding. Enkele mededelingen i.v.m met deze show: 1De vertrektijd is 13.45 uur vanaf de basisschool. 2. Jongens die in Oirlo aan een voetbaltoernooi deelnemen worden van daaruit naar Merselo gebracht met bussen en gaan dan met de overige Ysselsteynse leerlingen na afloop van de show (rond 16.30 uur) naar Ysselsteyn per bus. 3. De begeleidende ouders ontvangen via de school tijdig een lijstje, waarop de namen van de kinderen die zij begeleiden staan vermeld. 4. Willen de ouders eraan denken om de kaarten voor de ballonwedstrijd op zaterdag 30 mei aan de kinderen mee te geven. *Verscheidene ouders hebben deze kaarten tegelijk met het aanmeldingsformulier ingeleverd. Deze kaarten zullen in de bus of vlak voor de ballonwedstrijd worden uitgereikt aan de betreffende leerlingen. Meivakantie. De meivakantie duurt van donderdag 21 mei Hemelvaartsdag) t/m 1 juni (2e Pinksterdag). Dinsdag 2 juni begint de school weer. Kindervakantiewerk. Deze week hebben de leerlingen van groep 3 t/m 7 de programmaboekjes van het Kindervakantiewerk mee naar huis gekregen. De aanmeldingsformulieren moeten uiterlijk dinsdag 19 mei op de school ingeleverd zijn. Schoolreizen. Vrijdag 5 juni gaan groep 7 en 8 op schoolreis naar Zuid-Limburg. We vertrekken om 8.00 uur per bus en zijn om ongeveer 18.30 uur weer thuis. ïn de afgelopen jaren zijn er voor de groepen 1 t/m 6 alternatieve middagen georganiseerd. Dit schooljaar gaan de groepen 1 t/m 6 gezamenlijk (ook op vrijdag 5 juni) per bus naar "Hemelrijk" te Volkel. We vertrekken om 9.30 uur en zijn om ongeveer 15.00 uur weer thuis. Naast de begeleiding door de betreffende leerkrachten zullen ouders telefonisch benaderd worden. 'ond*" fySgï Volksdansen en Gym: A.s. dinsdag 19 mei is er geen les i.v.m. de bedevaart lieren naar Kevelaar. 26 mei neemt Jo afscheid van onze gymgroep. We beginnen dan wat vroeger nl. om 13.00u. Hopelijk bent u allen aanwezig. Het volksdansen begint op de gewone tijd. Biljarten: De finale tussen de twee groepswinnaars van het Roelanzia toernooi wordt ge speeld op woensdag 20 mei 13.30u. Waarna de uitreiking van de bekers zal plaats hebben. Wij hopen dat zoveel mogelijk spelers aanwezig zullen zijn. Collecte: De door ons verzorgde actie Nationaal Fonds Kinderhulp heeft de mooie som van 1.54710 opgebrachtV/aarvoor onze dank Ouderenkoor: Vrijdag 15 mei brengt ons koor 'n serenade aan 't Robijnen bruidspaar v.d.Weijer-Smits om 18.45u. Zondag 17 mei verzorgen wij de mis van lO.OOu. TOERCLUB Zondag 17 mei vertrek 9.00u bij Herberg de Peel. Hans Teunissen heeft voor ons een schitterende tocht in petto van 80 km. Donderdag Hemelvaartsdag gaan we wederom Limburgs mooiste rijden. We rijden de 150 km met alle mooie beklimmingen van Z-Limburg. De startplaats is Heerlen. «thoneke K B 0

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 4