MEDEDELING DORPSRflfln- DE VLAG UIT OP KONINGINNE-DAG. Spontaan hangt er rond het Lovinckplein met de eerste communie van de kinderen onze Nederlandse driekleur. Een feestelijke aanblik van de kom van het dorp op deze feestelijke dag voor vele kinderen. Op Koninginnedag,30 april, vieren we naast de verjaardag van de koninqin ook onze nationale feestdag,terwijl we op 5 mei onze bevrijding herdenken. Hoewel we zowel op 30 april als op 5 mei onze vlag zouden moeten laten wapperen aan ons huis( voor zover we er een hebben aangeschaft),heeft de overheid 5 mei slechts om de vijf jaren uitgeroepen als vrije dag. Op die dag (en) zie je in ons dorp echter maar een paar vlaggen hangen. De enige dag in het jaar,waarop zowel overheid als bedrijfsleven de deur gesloten houdt, is op Koninginnedag. 30 april. Laten we dat dan ook zien door IEDEREEN die een vlag heeft, deze op die ene nationale feestdag uit te steken. Het geeft op deze dag een feestelijke aanblik en dat is die dag zeker waard 3 BEGINNEN WE ER DIT JAAR MEE Ouderenkoor K.B.O. Contributie: Op onze jaarvergadering is besloten om de contributie voor 1998 te handhaven op 15,— per persoon. Op deze vergadering hebben velen hun contributie al betaald. De overigen zouden wij willen verzoeken om deze te voldoen per band rek. no. 159300401 t.n.v. K.B.O. Ysselsteyn of contant bij een van de bestuursleden. Vrijdag 1 mei zingen wij om ll.OOu de H.Mis voor het Robijnen bruidspaar de Laat - v.Hellemondt. 's Avonds brengen wij 'n serenade in Zaal 't Veulen" te Veulen in uniform. e" Gj?- Wnsdag_28 april vervalt het volksdansen. De gym-les gaat gewoon door. Kienen. Woensdag 29 april kienen in gemeenschapshuis Smelehof. Aanvang 13.30u. FANFARE DE PEELKLANK Eerste H.Communie: A.s. zondag 26 april begeleiden wij de Eerste H.Communicanten naar de kerk. Vertrek vanaf de school 9.45u. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis 9.35u. Koninginnedag: A.s. donderdag 30 april begeleiden wij de kinderen van de basisschool naar het sportpark voor de viering van Koninginnedag. Bijeenkomst bij het gemeen schapshuis 8.30u. Federatief solistenconcours: A.s. zaterdag 25 en zondag 26 april nemen verschillende den van onze vereniging deel aan het federatief solistenconcours, dat zal worden gehouden in gemeenschapshuis De Brink in Leunen. Hieronder volgt een overzicht van hun optredens: Zaterdag 25 april Derde afdeling 17.05u Rob de Weert Tweede afdeling 18.25u Inge Poels 19.29u Peter Lemmens Zondag 26 april Derde afdeling 12.16u Sandra Smits 1221 u Marlies Verheijen Ere afdeling 11.26u Willem Verheijen 11.31u Dirk Jaspers 11.36u Martijn Claessens 20.23u Luc Janssen 20.35u Geert Deters 20,47u Gerard Spreeuwenberg Wij wensen alle deelnemers heel veel succes met hun optreden! TielentoernooiLeden, die nog een CD willen bestellen van het Tielentoernooi, kunnen dit tot a.s. zondag doorgeven aan Jacquline van Asten, tel. 541849. Jeugdorkest: Rijden op 24 april Wouter de Weert, Inge Poels, Evita Philipsen. Vanaf 1 mei repeteren we weer in Ysselsteyn. Helpen met het klaar zetten'en opruimen van de stoelen: Jessica, Rian en Sandra. •houcxe Q vdero»

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 5